En iyi 2v2 desteleri, Kasım 2026
Son 14 günün 725 maçına göre hesaplandı. Son toplanan maç: 26 dk. önce. Yöntem
2v2'de en çok kazanan desteler, yalnızca takım maçlarından hesaplandı. Her deste takımının sonucunu sayar: 2v2'de bir galibiyet, kazanan iki destenin ikisine de yazılır.
Şu an en çok kazanan deste Koçbaşı 3,9 (Mega Şövalye, Buz Büyücüsü, Koçbaşı, Oklar, Barbar Varili, Haydut, Spirit Empress, Kraliyet Hayaleti); 18 maçta 94,4% kazanma oranı.
Güncelleme: .
- Kopyala
1.Koçbaşı 3,9
3,9döngü 11benzer desteler
- Kazanma oranı
- 94,4%
- Kullanım
- 0,62%
- Maç
- 18
- Kopyala
2.Domuz Binicisi 2,9
2,9döngü 8benzer desteler
- Kazanma oranı
- 93,3%
- Kullanım
- 0,52%
- Maç
- 15
- Kopyala
3.Koçbaşı 3,6
3,6döngü 11benzer desteler
- Kazanma oranı
- 92,9%
- Kullanım
- 0,48%
- Maç
- 14
- Kopyala
4.Kraliyet Domuzları 4,3
4,3döngü 14benzer desteler
- Kazanma oranı
- 83,3%
- Kullanım
- 0,41%
- Maç
- 12
- Kopyala
5.Goblin Fıçısı 4,0
4,0döngü 11benzer desteler
- Kazanma oranı
- 66,7%
- Kullanım
- 0,83%
- Maç
- 24
- Kopyala
6.Koçbaşı 3,8
3,8döngü 11benzer desteler
- Kazanma oranı
- 64,5%
- Kullanım
- 1,07%
- Maç
- 31
- Kopyala
7.Domuz Binicisi 3,3
3,3döngü 9benzer desteler
- Kazanma oranı
- 66,7%
- Kullanım
- 0,72%
- Maç
- 21
- Kopyala
8.Domuz Binicisi 3,3
3,3döngü 7benzer desteler
- Kazanma oranı
- 71,4%
- Kullanım
- 0,48%
- Maç
- 14
- Kopyala
9.Mega Şövalye 4,3
4,3döngü 13benzer desteler
- Kazanma oranı
- 69,2%
- Kullanım
- 0,45%
- Maç
- 13
- Kopyala
10.Elektro Dev 3,5
3,5döngü 9benzer desteler
- Kazanma oranı
- 60,0%
- Kullanım
- 0,69%
- Maç
- 20
- Kopyala
11.Golem 4,4
4,4döngü 13benzer desteler
- Kazanma oranı
- 63,6%
- Kullanım
- 0,38%
- Maç
- 11
- Kopyala
12.Balon 4,4
4,4döngü 15benzer desteler
- Kazanma oranı
- 63,6%
- Kullanım
- 0,38%
- Maç
- 11
- Kopyala
13.Koç Binicisi 3,9
3,9döngü 11benzer desteler
- Kazanma oranı
- 60,0%
- Kullanım
- 0,34%
- Maç
- 10
- Kopyala
14.Kıvılcım 3,5
3,5döngü 6benzer desteler
- Kazanma oranı
- 57,1%
- Kullanım
- 0,48%
- Maç
- 14
- Kopyala
15.Kraliyet Devi 3,1
3,1döngü 7benzer desteler
- Kazanma oranı
- 55,6%
- Kullanım
- 0,62%
- Maç
- 18
- Kopyala
16.Domuz Binicisi 2,6
2,6döngü 6benzer desteler
- Kazanma oranı
- 54,5%
- Kullanım
- 0,38%
- Maç
- 11
- Kopyala
17.X Yayı 3,5
3,5döngü 9benzer desteler
- Kazanma oranı
- 42,9%
- Kullanım
- 0,48%
- Maç
- 14
- Kopyala
18.Mega Şövalye 4,0
4,0döngü 8benzer desteler
- Kazanma oranı
- 40,0%
- Kullanım
- 0,69%
- Maç
- 20
- Kopyala
19.Mega Şövalye 4,1
4,1döngü 13benzer desteler
- Kazanma oranı
- 35,7%
- Kullanım
- 0,48%
- Maç
- 14
- Kopyala
20.Duvar Yıkıcılar 3,6
3,6döngü 9benzer desteler
- Kazanma oranı
- 30,0%
- Kullanım
- 0,34%
- Maç
- 10
- Kopyala
21.Goblin Fıçısı 3,3
3,3döngü 10benzer desteler
- Kazanma oranı
- 33,3%
- Kullanım
- 0,52%
- Maç
- 15
- Kopyala
22.Madenci 3,6
3,6döngü 10benzer desteler
- Kazanma oranı
- 30,8%
- Kullanım
- 0,45%
- Maç
- 13
- Kopyala
23.Golem 4,0
4,0döngü 11benzer desteler
- Kazanma oranı
- 34,8%
- Kullanım
- 0,79%
- Maç
- 23
- Kopyala
24.Dev Goblin 4,0
4,0döngü 11benzer desteler
- Kazanma oranı
- 23,5%
- Kullanım
- 0,59%
- Maç
- 17
En az 10 kez oynanan desteler, düzeltilmiş kazanma oranına göre sıralı: birkaç maçta şanslı giden bir deste, kendini kanıtlamış bir destenin önüne geçemez.
Sık sorulan sorular
- Clash Royale'da en iyi 2v2 destesi hangisi?
- Şu an Koçbaşı 3,9: son 14 günde 18 2v2 maçında 94,4% kazanma oranı. 2v2'de en çok oynanan deste Koçbaşı 3,8.
- Ladder destemi 2v2'de oynamalı mıyım?
- Şart değil: 2v2'de kuleler ortak ve partnerin tehditlerin bir kısmını karşılıyor. 2v2'de kazanan desteler her zaman 1v1'dekiler değil, bu yüzden bu sayfa sadece takım maçlarını sayıyor.