En iyi Golem desteleri, Kasım 2026
Dünyanın ve Fransa'nın en iyi oyuncularının son 7 gündeki 58.364 Efsaneler Yolu maçına göre hesaplandı. Son toplanan maç: 22 dk. önce. Yöntem
Şu an en çok oynanan Golem destesi Golem 4,1 (1.107 maçta 46,6% kazanma oranı). En çok kazanan ise 85,7% kazanma oranıyla Golem 4,0. Son 7 günde Efsaneler Yolu'nun en iyi oyuncuları tarafından en az 8 kez oynanan 50 Golem destesi var.
Güncelleme: .
- Kopyala
1.Golem 4,1
4,1döngü 12benzer desteler
- Kazanma oranı
- 46,6%
- Kullanım
- 0,95%
- Maç
- 1.107
- Kopyala
2.Golem 3,8
3,8döngü 10benzer desteler
- Kazanma oranı
- 50,6%
- Kullanım
- 0,79%
- Maç
- 917
- Kopyala
3.Golem 4,5
4,5döngü 11benzer desteler
- Kazanma oranı
- 48,9%
- Kullanım
- 0,76%
- Maç
- 891
- Kopyala
4.Golem 4,1
4,1döngü 11benzer desteler
- Kazanma oranı
- 44,3%
- Kullanım
- 0,75%
- Maç
- 870
- Kopyala
5.Golem 4,8
4,8döngü 13benzer desteler
- Kazanma oranı
- 41,3%
- Kullanım
- 0,50%
- Maç
- 579
- Kopyala
6.Golem 4,3
4,3döngü 12benzer desteler
- Kazanma oranı
- 56,7%
- Kullanım
- 0,26%
- Maç
- 307
- Kopyala
7.Golem 4,1
4,1döngü 11benzer desteler
- Kazanma oranı
- 53,3%
- Kullanım
- 0,23%
- Maç
- 270
- Kopyala
8.Golem 4,1
4,1döngü 10benzer desteler
- Kazanma oranı
- 44,8%
- Kullanım
- 0,20%
- Maç
- 239
- Kopyala
9.Golem 4,6
4,6döngü 13benzer desteler
- Kazanma oranı
- 60,4%
- Kullanım
- 0,18%
- Maç
- 212
- Kopyala
10.Golem 4,5
4,5döngü 13benzer desteler
- Kazanma oranı
- 46,5%
- Kullanım
- 0,15%
- Maç
- 170
- Kopyala
11.Golem 3,9
3,9döngü 11benzer desteler
- Kazanma oranı
- 46,9%
- Kullanım
- 0,14%
- Maç
- 160
- Kopyala
12.Golem 4,9
4,9döngü 14benzer desteler
- Kazanma oranı
- 54,3%
- Kullanım
- 0,09%
- Maç
- 105
- Kopyala
13.Golem 4,5
4,5döngü 13benzer desteler
- Kazanma oranı
- 48,2%
- Kullanım
- 0,07%
- Maç
- 83
- Kopyala
14.Golem 4,3
4,3döngü 11benzer desteler
- Kazanma oranı
- 37,0%
- Kullanım
- 0,07%
- Maç
- 81
- Kopyala
15.Golem 3,9
3,9döngü 10benzer desteler
- Kazanma oranı
- 53,9%
- Kullanım
- 0,07%
- Maç
- 76
- Kopyala
16.Golem 4,1
4,1döngü 11benzer desteler
- Kazanma oranı
- 56,3%
- Kullanım
- 0,06%
- Maç
- 71
- Kopyala
17.Golem 4,3
4,3döngü 12benzer desteler
- Kazanma oranı
- 59,7%
- Kullanım
- 0,06%
- Maç
- 67
- Kopyala
18.Golem 4,3
4,3döngü 12benzer desteler
- Kazanma oranı
- 50,0%
- Kullanım
- 0,05%
- Maç
- 60
- Kopyala
19.Golem 4,3
4,3döngü 12benzer desteler
- Kazanma oranı
- 44,4%
- Kullanım
- 0,05%
- Maç
- 54
- Kopyala
20.Golem 4,1
4,1döngü 11benzer desteler
- Kazanma oranı
- 46,3%
- Kullanım
- 0,05%
- Maç
- 54
- Kopyala
21.Golem 4,4
4,4döngü 12benzer desteler
- Kazanma oranı
- 51,9%
- Kullanım
- 0,04%
- Maç
- 52
- Kopyala
22.Golem 4,4
4,4döngü 12benzer desteler
- Kazanma oranı
- 58,3%
- Kullanım
- 0,04%
- Maç
- 48
- Kopyala
23.Golem 4,1
4,1döngü 11benzer desteler
- Kazanma oranı
- 58,3%
- Kullanım
- 0,04%
- Maç
- 48
- Kopyala
24.Golem 4,0
4,0döngü 10benzer desteler
- Kazanma oranı
- 25,5%
- Kullanım
- 0,04%
- Maç
- 47
- Kopyala
25.Golem 4,3
4,3döngü 12benzer desteler
- Kazanma oranı
- 69,6%
- Kullanım
- 0,04%
- Maç
- 46
- Kopyala
26.Golem 4,0
4,0döngü 12benzer desteler
- Kazanma oranı
- 45,7%
- Kullanım
- 0,04%
- Maç
- 46
- Kopyala
27.Golem 4,3
4,3döngü 12benzer desteler
- Kazanma oranı
- 62,2%
- Kullanım
- 0,04%
- Maç
- 45
- Kopyala
28.Golem 4,5
4,5döngü 13benzer desteler
- Kazanma oranı
- 63,6%
- Kullanım
- 0,04%
- Maç
- 44
- Kopyala
29.Golem 4,5
4,5döngü 11benzer desteler
- Kazanma oranı
- 41,0%
- Kullanım
- 0,03%
- Maç
- 39
- Kopyala
30.Golem 4,1
4,1döngü 11benzer desteler
- Kazanma oranı
- 61,5%
- Kullanım
- 0,03%
- Maç
- 39
- Kopyala
31.Golem 3,9
3,9döngü 11benzer desteler
- Kazanma oranı
- 57,1%
- Kullanım
- 0,03%
- Maç
- 35
- Kopyala
32.Golem 4,1
4,1döngü 11benzer desteler
- Kazanma oranı
- 57,1%
- Kullanım
- 0,03%
- Maç
- 35
- Kopyala
33.Golem 3,9
3,9döngü 11benzer desteler
- Kazanma oranı
- 26,5%
- Kullanım
- 0,03%
- Maç
- 34
- Kopyala
34.Golem 4,3
4,3döngü 12benzer desteler
- Kazanma oranı
- 45,2%
- Kullanım
- 0,03%
- Maç
- 31
- Kopyala
35.Golem 4,0
4,0döngü 10benzer desteler
- Kazanma oranı
- 43,3%
- Kullanım
- 0,03%
- Maç
- 30
- Kopyala
36.Golem 4,6
4,6döngü 13benzer desteler
- Kazanma oranı
- 36,7%
- Kullanım
- 0,03%
- Maç
- 30
- Kopyala
37.Golem 3,9
3,9döngü 11benzer desteler
- Kazanma oranı
- 62,1%
- Kullanım
- 0,02%
- Maç
- 29
- Kopyala
38.Golem 4,3
4,3döngü 11benzer desteler
- Kazanma oranı
- 46,2%
- Kullanım
- 0,02%
- Maç
- 26
- Kopyala
39.Golem 4,5
4,5döngü 12benzer desteler
- Kazanma oranı
- 33,3%
- Kullanım
- 0,02%
- Maç
- 24
- Kopyala
40.Golem 4,0
4,0döngü 10benzer desteler
- Kazanma oranı
- 45,8%
- Kullanım
- 0,02%
- Maç
- 24
- Kopyala
41.Golem 4,1
4,1döngü 12benzer desteler
- Kazanma oranı
- 21,7%
- Kullanım
- 0,02%
- Maç
- 23
- Kopyala
42.Golem 4,1
4,1döngü 13benzer desteler
- Kazanma oranı
- 72,7%
- Kullanım
- 0,02%
- Maç
- 22
- Kopyala
43.Golem 4,5
4,5döngü 11benzer desteler
- Kazanma oranı
- 33,3%
- Kullanım
- 0,02%
- Maç
- 21
- Kopyala
44.Golem 4,0
4,0döngü 10benzer desteler
- Kazanma oranı
- 85,7%
- Kullanım
- 0,02%
- Maç
- 21
- Kopyala
45.Golem 4,1
4,1döngü 11benzer desteler
- Kazanma oranı
- 45,0%
- Kullanım
- 0,02%
- Maç
- 20
- Kopyala
46.Golem 4,4
4,4döngü 13benzer desteler
- Kazanma oranı
- 45,0%
- Kullanım
- 0,02%
- Maç
- 20
- Kopyala
47.Golem 4,4
4,4döngü 13benzer desteler
- Kazanma oranı
- 55,0%
- Kullanım
- 0,02%
- Maç
- 20
- Kopyala
48.Golem 4,4
4,4döngü 13benzer desteler
- Kazanma oranı
- 72,2%
- Kullanım
- 0,02%
- Maç
- 18
- Kopyala
49.Golem 4,5
4,5döngü 13benzer desteler
- Kazanma oranı
- 72,2%
- Kullanım
- 0,02%
- Maç
- 18
- Kopyala
50.Golem 4,4
4,4döngü 13benzer desteler
- Kazanma oranı
- 27,8%
- Kullanım
- 0,02%
- Maç
- 18
Golem ile en iyi 2v2 deste ikilileri
Ayrıca bak: Golem istatistikleri ve counter'ları, tier list.