En iyi X Yayı desteleri, Kasım 2026
Dünyanın ve Fransa'nın en iyi oyuncularının son 7 gündeki 62.452 Efsaneler Yolu maçına göre hesaplandı. Son toplanan maç: 18 dk. önce. Yöntem
Şu an en çok oynanan X Yayı destesi X Yayı 3,0 (1.205 maçta 54,5% kazanma oranı). En çok kazanan ise 65,1% kazanma oranıyla X Yayı 3,5. Son 7 günde Efsaneler Yolu'nun en iyi oyuncuları tarafından en az 8 kez oynanan 24 X Yayı destesi var.
Güncelleme: .
- Kopyala
1.X Yayı 3,0
3,0döngü 7benzer desteler
- Kazanma oranı
- 54,5%
- Kullanım
- 0,96%
- Maç
- 1.205
- Kopyala
2.X Yayı 3,5
3,5döngü 9benzer desteler
- Kazanma oranı
- 52,3%
- Kullanım
- 0,35%
- Maç
- 442
- Kopyala
3.X Yayı 3,3
3,3döngü 7benzer desteler
- Kazanma oranı
- 59,4%
- Kullanım
- 0,26%
- Maç
- 325
- Kopyala
4.X Yayı 3,0
3,0döngü 7benzer desteler
- Kazanma oranı
- 46,8%
- Kullanım
- 0,12%
- Maç
- 156
- Kopyala
5.X Yayı 3,5
3,5döngü 9benzer desteler
- Kazanma oranı
- 65,1%
- Kullanım
- 0,12%
- Maç
- 146
- Kopyala
6.X Yayı 3,1
3,1döngü 8benzer desteler
- Kazanma oranı
- 52,1%
- Kullanım
- 0,11%
- Maç
- 142
- Kopyala
7.X Yayı 3,4
3,4döngü 8benzer desteler
- Kazanma oranı
- 61,6%
- Kullanım
- 0,07%
- Maç
- 86
- Kopyala
8.X Yayı 2,9
2,9döngü 6benzer desteler
- Kazanma oranı
- 47,6%
- Kullanım
- 0,07%
- Maç
- 82
- Kopyala
9.X Yayı 3,9
3,9döngü 9benzer desteler
- Kazanma oranı
- 50,0%
- Kullanım
- 0,03%
- Maç
- 40
- Kopyala
10.X Yayı 3,5
3,5döngü 9benzer desteler
- Kazanma oranı
- 59,5%
- Kullanım
- 0,03%
- Maç
- 37
- Kopyala
11.X Yayı 3,3
3,3döngü 7benzer desteler
- Kazanma oranı
- 50,0%
- Kullanım
- 0,03%
- Maç
- 34
- Kopyala
12.X Yayı 3,5
3,5döngü 7benzer desteler
- Kazanma oranı
- 35,3%
- Kullanım
- 0,03%
- Maç
- 34
- Kopyala
13.X Yayı 3,3
3,3döngü 7benzer desteler
- Kazanma oranı
- 27,6%
- Kullanım
- 0,02%
- Maç
- 29
- Kopyala
14.X Yayı 3,5
3,5döngü 7benzer desteler
- Kazanma oranı
- 47,6%
- Kullanım
- 0,02%
- Maç
- 21
- Kopyala
15.X Yayı 3,4
3,4döngü 8benzer desteler
- Kazanma oranı
- 70,0%
- Kullanım
- 0,02%
- Maç
- 20
- Kopyala
16.X Yayı 3,4
3,4döngü 7benzer desteler
- Kazanma oranı
- 78,9%
- Kullanım
- 0,02%
- Maç
- 19
- Kopyala
17.X Yayı 3,5
3,5döngü 9benzer desteler
- Kazanma oranı
- 53,3%
- Kullanım
- 0,01%
- Maç
- 15
- Kopyala
18.X Yayı 3,1
3,1döngü 7benzer desteler
- Kazanma oranı
- 50,0%
- Kullanım
- 0,01%
- Maç
- 14
- Kopyala
19.X Yayı 3,1
3,1döngü 7benzer desteler
- Kazanma oranı
- 57,1%
- Kullanım
- 0,01%
- Maç
- 14
- Kopyala
20.X Yayı 3,3
3,3döngü 7benzer desteler
- Kazanma oranı
- 27,3%
- Kullanım
- 0,01%
- Maç
- 11
- Kopyala
21.X Yayı 3,3
3,3döngü 5benzer desteler
- Kazanma oranı
- 9,1%
- Kullanım
- 0,01%
- Maç
- 11
- Kopyala
22.X Yayı 3,4
3,4döngü 8benzer desteler
- Kazanma oranı
- 45,5%
- Kullanım
- 0,01%
- Maç
- 11
- Kopyala
23.X Yayı 3,3
3,3döngü 7benzer desteler
- Kazanma oranı
- 60,0%
- Kullanım
- 0,01%
- Maç
- 10
- Kopyala
24.X Yayı 3,5
3,5döngü 9benzer desteler
- Kazanma oranı
- 44,4%
- Kullanım
- 0,01%
- Maç
- 9
X Yayı ile en iyi 2v2 deste ikilileri
Ayrıca bak: X Yayı istatistikleri ve counter'ları, tier list.