En iyi Madenci desteleri, Kasım 2026
Dünyanın ve Fransa'nın en iyi oyuncularının son 7 gündeki 62.452 Efsaneler Yolu maçına göre hesaplandı. Son toplanan maç: 8 dk. önce. Yöntem
Şu an en çok oynanan Madenci destesi Golem 3,8 (847 maçta 48,4% kazanma oranı). En çok kazanan ise 87,0% kazanma oranıyla Balon 3,3. Son 7 günde Efsaneler Yolu'nun en iyi oyuncuları tarafından en az 8 kez oynanan 50 Madenci destesi var.
Güncelleme: .
- Kopyala
1.Golem 3,8
3,8döngü 10benzer desteler
- Kazanma oranı
- 48,4%
- Kullanım
- 0,68%
- Maç
- 847
- Kopyala
2.Balon 2,9
2,9döngü 7benzer desteler
- Kazanma oranı
- 49,9%
- Kullanım
- 0,55%
- Maç
- 683
- Kopyala
3.Lav Tazısı 3,8
3,8döngü 10benzer desteler
- Kazanma oranı
- 53,0%
- Kullanım
- 0,36%
- Maç
- 447
- Kopyala
4.Lav Tazısı 4,1
4,1döngü 12benzer desteler
- Kazanma oranı
- 56,2%
- Kullanım
- 0,22%
- Maç
- 276
- Kopyala
5.Balon 3,4
3,4döngü 10benzer desteler
- Kazanma oranı
- 61,4%
- Kullanım
- 0,20%
- Maç
- 249
- Kopyala
6.Madenci 3,1
3,1döngü 8benzer desteler
- Kazanma oranı
- 53,7%
- Kullanım
- 0,18%
- Maç
- 227
- Kopyala
7.Madenci 3,1
3,1döngü 9benzer desteler
- Kazanma oranı
- 47,5%
- Kullanım
- 0,16%
- Maç
- 200
- Kopyala
8.Lav Tazısı 3,6
3,6döngü 10benzer desteler
- Kazanma oranı
- 43,5%
- Kullanım
- 0,15%
- Maç
- 186
- Kopyala
9.Balon 3,0
3,0döngü 8benzer desteler
- Kazanma oranı
- 58,3%
- Kullanım
- 0,14%
- Maç
- 175
- Kopyala
10.Madenci 3,0
3,0döngü 8benzer desteler
- Kazanma oranı
- 50,6%
- Kullanım
- 0,13%
- Maç
- 160
- Kopyala
11.Madenci 3,5
3,5döngü 11benzer desteler
- Kazanma oranı
- 44,0%
- Kullanım
- 0,07%
- Maç
- 91
- Kopyala
12.Balon 3,5
3,5döngü 11benzer desteler
- Kazanma oranı
- 44,9%
- Kullanım
- 0,07%
- Maç
- 89
- Kopyala
13.Havan 3,4
3,4döngü 10benzer desteler
- Kazanma oranı
- 49,4%
- Kullanım
- 0,07%
- Maç
- 85
- Kopyala
14.Madenci 3,3
3,3döngü 9benzer desteler
- Kazanma oranı
- 27,2%
- Kullanım
- 0,06%
- Maç
- 81
- Kopyala
15.Madenci 3,5
3,5döngü 10benzer desteler
- Kazanma oranı
- 44,8%
- Kullanım
- 0,05%
- Maç
- 67
- Kopyala
16.Balon 3,0
3,0döngü 7benzer desteler
- Kazanma oranı
- 65,1%
- Kullanım
- 0,05%
- Maç
- 63
- Kopyala
17.Dev 4,0
4,0döngü 13benzer desteler
- Kazanma oranı
- 49,2%
- Kullanım
- 0,05%
- Maç
- 59
- Kopyala
18.Madenci 2,8
2,8döngü 8benzer desteler
- Kazanma oranı
- 58,6%
- Kullanım
- 0,05%
- Maç
- 58
- Kopyala
19.Madenci 3,3
3,3döngü 10benzer desteler
- Kazanma oranı
- 49,1%
- Kullanım
- 0,05%
- Maç
- 57
- Kopyala
20.Balon 3,3
3,3döngü 10benzer desteler
- Kazanma oranı
- 48,1%
- Kullanım
- 0,04%
- Maç
- 52
- Kopyala
21.Havan 3,9
3,9döngü 12benzer desteler
- Kazanma oranı
- 50,0%
- Kullanım
- 0,04%
- Maç
- 50
- Kopyala
22.Havan 3,9
3,9döngü 13benzer desteler
- Kazanma oranı
- 44,9%
- Kullanım
- 0,04%
- Maç
- 49
- Kopyala
23.Madenci 3,0
3,0döngü 7benzer desteler
- Kazanma oranı
- 31,0%
- Kullanım
- 0,03%
- Maç
- 42
- Kopyala
24.Dev 3,0
3,0döngü 8benzer desteler
- Kazanma oranı
- 67,5%
- Kullanım
- 0,03%
- Maç
- 40
- Kopyala
25.Havan 3,0
3,0döngü 8benzer desteler
- Kazanma oranı
- 52,6%
- Kullanım
- 0,03%
- Maç
- 38
- Kopyala
26.Lav Tazısı 4,1
4,1döngü 11benzer desteler
- Kazanma oranı
- 40,6%
- Kullanım
- 0,03%
- Maç
- 32
- Kopyala
27.Balon 3,5
3,5döngü 11benzer desteler
- Kazanma oranı
- 59,4%
- Kullanım
- 0,03%
- Maç
- 32
- Kopyala
28.Havan 3,8
3,8döngü 12benzer desteler
- Kazanma oranı
- 74,2%
- Kullanım
- 0,02%
- Maç
- 31
- Kopyala
29.Balon 3,6
3,6döngü 12benzer desteler
- Kazanma oranı
- 74,2%
- Kullanım
- 0,02%
- Maç
- 31
- Kopyala
30.Madenci 3,5
3,5döngü 8benzer desteler
- Kazanma oranı
- 45,2%
- Kullanım
- 0,02%
- Maç
- 31
- Kopyala
31.Dev 3,0
3,0döngü 7benzer desteler
- Kazanma oranı
- 77,4%
- Kullanım
- 0,02%
- Maç
- 31
- Kopyala
32.Madenci 3,5
3,5döngü 12benzer desteler
- Kazanma oranı
- 79,3%
- Kullanım
- 0,02%
- Maç
- 29
- Kopyala
33.Dev 2,9
2,9döngü 7benzer desteler
- Kazanma oranı
- 72,4%
- Kullanım
- 0,02%
- Maç
- 29
- Kopyala
34.Madenci 2,9
2,9döngü 8benzer desteler
- Kazanma oranı
- 33,3%
- Kullanım
- 0,02%
- Maç
- 27
- Kopyala
35.Madenci 2,8
2,8döngü 8benzer desteler
- Kazanma oranı
- 69,2%
- Kullanım
- 0,02%
- Maç
- 26
- Kopyala
36.Madenci 3,4
3,4döngü 10benzer desteler
- Kazanma oranı
- 40,0%
- Kullanım
- 0,02%
- Maç
- 25
- Kopyala
37.Madenci 2,8
2,8döngü 8benzer desteler
- Kazanma oranı
- 45,8%
- Kullanım
- 0,02%
- Maç
- 24
- Kopyala
38.Madenci 2,8
2,8döngü 8benzer desteler
- Kazanma oranı
- 78,3%
- Kullanım
- 0,02%
- Maç
- 23
- Kopyala
39.Balon 3,3
3,3döngü 8benzer desteler
- Kazanma oranı
- 87,0%
- Kullanım
- 0,02%
- Maç
- 23
- Kopyala
40.Madenci 2,9
2,9döngü 8benzer desteler
- Kazanma oranı
- 75,0%
- Kullanım
- 0,02%
- Maç
- 20
- Kopyala
41.Madenci 3,4
3,4döngü 10benzer desteler
- Kazanma oranı
- 55,0%
- Kullanım
- 0,02%
- Maç
- 20
- Kopyala
42.Balon 3,6
3,6döngü 10benzer desteler
- Kazanma oranı
- 63,2%
- Kullanım
- 0,02%
- Maç
- 19
- Kopyala
43.Balon 2,9
2,9döngü 7benzer desteler
- Kazanma oranı
- 57,9%
- Kullanım
- 0,02%
- Maç
- 19
- Kopyala
44.Madenci 3,1
3,1döngü 8benzer desteler
- Kazanma oranı
- 44,4%
- Kullanım
- 0,01%
- Maç
- 18
- Kopyala
45.Balon 2,9
2,9döngü 7benzer desteler
- Kazanma oranı
- 66,7%
- Kullanım
- 0,01%
- Maç
- 18
- Kopyala
46.Madenci 3,3
3,3döngü 10benzer desteler
- Kazanma oranı
- 56,3%
- Kullanım
- 0,01%
- Maç
- 16
- Kopyala
47.Golem 4,4
4,4döngü 12benzer desteler
- Kazanma oranı
- 80,0%
- Kullanım
- 0,01%
- Maç
- 15
- Kopyala
48.Madenci 3,0
3,0döngü 9benzer desteler
- Kazanma oranı
- 20,0%
- Kullanım
- 0,01%
- Maç
- 15
- Kopyala
49.Madenci 3,4
3,4döngü 10benzer desteler
- Kazanma oranı
- 33,3%
- Kullanım
- 0,01%
- Maç
- 15
- Kopyala
50.Dev 3,8
3,8döngü 12benzer desteler
- Kazanma oranı
- 46,2%
- Kullanım
- 0,01%
- Maç
- 13
Madenci ile en iyi 2v2 deste ikilileri
Ayrıca bak: Madenci istatistikleri ve counter'ları, tier list.