En iyi İksir Toplayıcı desteleri, Kasım 2026
Dünyanın ve Fransa'nın en iyi oyuncularının son 7 gündeki 58.364 Efsaneler Yolu maçına göre hesaplandı. Son toplanan maç: 23 dk. önce. Yöntem
Şu an en çok oynanan İksir Toplayıcı destesi Golem 4,5 (891 maçta 48,9% kazanma oranı). En çok kazanan ise 73,5% kazanma oranıyla İksir Golemi 3,9. Son 7 günde Efsaneler Yolu'nun en iyi oyuncuları tarafından en az 8 kez oynanan 48 İksir Toplayıcı destesi var.
Güncelleme: .
- Kopyala
1.Golem 4,5
4,5döngü 11benzer desteler
- Kazanma oranı
- 48,9%
- Kullanım
- 0,76%
- Maç
- 891
- Kopyala
2.Dev 4,0
4,0döngü 10benzer desteler
- Kazanma oranı
- 46,3%
- Kullanım
- 0,61%
- Maç
- 708
- Kopyala
3.Üç Silahşor 4,0
4,0döngü 8benzer desteler
- Kazanma oranı
- 46,8%
- Kullanım
- 0,55%
- Maç
- 645
- Kopyala
4.Golem 4,8
4,8döngü 13benzer desteler
- Kazanma oranı
- 41,3%
- Kullanım
- 0,50%
- Maç
- 579
- Kopyala
5.Üç Silahşor 4,4
4,4döngü 9benzer desteler
- Kazanma oranı
- 54,7%
- Kullanım
- 0,49%
- Maç
- 567
- Kopyala
6.Üç Silahşor 4,3
4,3döngü 8benzer desteler
- Kazanma oranı
- 56,8%
- Kullanım
- 0,33%
- Maç
- 391
- Kopyala
7.Koçbaşı 3,8
3,8döngü 10benzer desteler
- Kazanma oranı
- 54,6%
- Kullanım
- 0,27%
- Maç
- 313
- Kopyala
8.Dev 4,4
4,4döngü 14benzer desteler
- Kazanma oranı
- 52,2%
- Kullanım
- 0,25%
- Maç
- 293
- Kopyala
9.Golem 4,6
4,6döngü 13benzer desteler
- Kazanma oranı
- 60,4%
- Kullanım
- 0,18%
- Maç
- 212
- Kopyala
10.Dev 4,6
4,6döngü 15benzer desteler
- Kazanma oranı
- 39,5%
- Kullanım
- 0,18%
- Maç
- 210
- Kopyala
11.Üç Silahşor 4,1
4,1döngü 9benzer desteler
- Kazanma oranı
- 59,5%
- Kullanım
- 0,18%
- Maç
- 205
- Kopyala
12.Golem 4,5
4,5döngü 13benzer desteler
- Kazanma oranı
- 46,5%
- Kullanım
- 0,15%
- Maç
- 170
- Kopyala
13.Koçbaşı 3,6
3,6döngü 9benzer desteler
- Kazanma oranı
- 50,8%
- Kullanım
- 0,10%
- Maç
- 122
- Kopyala
14.Dev 3,9
3,9döngü 11benzer desteler
- Kazanma oranı
- 57,0%
- Kullanım
- 0,08%
- Maç
- 93
- Kopyala
15.Dev 3,8
3,8döngü 10benzer desteler
- Kazanma oranı
- 65,6%
- Kullanım
- 0,08%
- Maç
- 90
- Kopyala
16.Golem 4,5
4,5döngü 13benzer desteler
- Kazanma oranı
- 48,2%
- Kullanım
- 0,07%
- Maç
- 83
- Kopyala
17.İksir Golemi 3,5
3,5döngü 9benzer desteler
- Kazanma oranı
- 54,8%
- Kullanım
- 0,05%
- Maç
- 62
- Kopyala
18.Üç Silahşor 4,5
4,5döngü 10benzer desteler
- Kazanma oranı
- 47,5%
- Kullanım
- 0,05%
- Maç
- 61
- Kopyala
19.Golem 4,4
4,4döngü 12benzer desteler
- Kazanma oranı
- 51,9%
- Kullanım
- 0,04%
- Maç
- 52
- Kopyala
20.İksir Golemi 3,9
3,9döngü 9benzer desteler
- Kazanma oranı
- 73,5%
- Kullanım
- 0,04%
- Maç
- 49
- Kopyala
21.Golem 4,4
4,4döngü 12benzer desteler
- Kazanma oranı
- 58,3%
- Kullanım
- 0,04%
- Maç
- 48
- Kopyala
22.Golem 4,5
4,5döngü 13benzer desteler
- Kazanma oranı
- 63,6%
- Kullanım
- 0,04%
- Maç
- 44
- Kopyala
23.Üç Silahşor 4,3
4,3döngü 9benzer desteler
- Kazanma oranı
- 63,4%
- Kullanım
- 0,04%
- Maç
- 41
- Kopyala
24.Golem 4,5
4,5döngü 11benzer desteler
- Kazanma oranı
- 41,0%
- Kullanım
- 0,03%
- Maç
- 39
- Kopyala
25.Dev 3,8
3,8döngü 10benzer desteler
- Kazanma oranı
- 59,4%
- Kullanım
- 0,03%
- Maç
- 32
- Kopyala
26.Üç Silahşor 4,1
4,1döngü 8benzer desteler
- Kazanma oranı
- 50,0%
- Kullanım
- 0,03%
- Maç
- 32
- Kopyala
27.Golem 4,6
4,6döngü 13benzer desteler
- Kazanma oranı
- 36,7%
- Kullanım
- 0,03%
- Maç
- 30
- Kopyala
28.Koçbaşı 4,1
4,1döngü 10benzer desteler
- Kazanma oranı
- 40,7%
- Kullanım
- 0,02%
- Maç
- 27
- Kopyala
29.Üç Silahşor 4,1
4,1döngü 7benzer desteler
- Kazanma oranı
- 51,9%
- Kullanım
- 0,02%
- Maç
- 27
- Kopyala
30.Üç Silahşor 4,1
4,1döngü 8benzer desteler
- Kazanma oranı
- 40,0%
- Kullanım
- 0,02%
- Maç
- 25
- Kopyala
31.Golem 4,5
4,5döngü 11benzer desteler
- Kazanma oranı
- 33,3%
- Kullanım
- 0,02%
- Maç
- 21
- Kopyala
32.Golem 4,5
4,5döngü 13benzer desteler
- Kazanma oranı
- 72,2%
- Kullanım
- 0,02%
- Maç
- 18
- Kopyala
33.Üç Silahşor 4,9
4,9döngü 13benzer desteler
- Kazanma oranı
- 17,6%
- Kullanım
- 0,01%
- Maç
- 17
- Kopyala
34.X Yayı 3,3
3,3döngü 7benzer desteler
- Kazanma oranı
- 31,3%
- Kullanım
- 0,01%
- Maç
- 16
- Kopyala
35.Üç Silahşor 3,5
3,5döngü 4benzer desteler
- Kazanma oranı
- 46,7%
- Kullanım
- 0,01%
- Maç
- 15
- Kopyala
36.X Yayı 3,3
3,3döngü 5benzer desteler
- Kazanma oranı
- 28,6%
- Kullanım
- 0,01%
- Maç
- 14
- Kopyala
37.Golem 4,8
4,8döngü 13benzer desteler
- Kazanma oranı
- 33,3%
- Kullanım
- 0,01%
- Maç
- 12
- Kopyala
38.Üç Silahşor 4,3
4,3döngü 8benzer desteler
- Kazanma oranı
- 41,7%
- Kullanım
- 0,01%
- Maç
- 12
- Kopyala
39.Golem 4,5
4,5döngü 13benzer desteler
- Kazanma oranı
- 72,7%
- Kullanım
- 0,01%
- Maç
- 11
- Kopyala
40.Dev 3,6
3,6döngü 8benzer desteler
- Kazanma oranı
- 45,5%
- Kullanım
- 0,01%
- Maç
- 11
- Kopyala
41.Golem 4,9
4,9döngü 15benzer desteler
- Kazanma oranı
- 40,0%
- Kullanım
- 0,01%
- Maç
- 10
- Kopyala
42.Golem 4,6
4,6döngü 14benzer desteler
- Kazanma oranı
- 44,4%
- Kullanım
- 0,01%
- Maç
- 9
- Kopyala
43.Golem 4,5
4,5döngü 13benzer desteler
- Kazanma oranı
- 44,4%
- Kullanım
- 0,01%
- Maç
- 9
- Kopyala
44.Golem 4,5
4,5döngü 12benzer desteler
- Kazanma oranı
- 66,7%
- Kullanım
- 0,01%
- Maç
- 9
- Kopyala
45.Üç Silahşor 4,1
4,1döngü 8benzer desteler
- Kazanma oranı
- 44,4%
- Kullanım
- 0,01%
- Maç
- 9
- Kopyala
46.Golem 4,8
4,8döngü 13benzer desteler
- Kazanma oranı
- 22,2%
- Kullanım
- 0,01%
- Maç
- 9
- Kopyala
47.Golem 4,5
4,5döngü 13benzer desteler
- Kazanma oranı
- 37,5%
- Kullanım
- 0,01%
- Maç
- 8
- Kopyala
48.Dev 4,5
4,5döngü 11benzer desteler
- Kazanma oranı
- 25,0%
- Kullanım
- 0,01%
- Maç
- 8
Ayrıca bak: İksir Toplayıcı istatistikleri ve counter'ları, tier list.