Przejdź do treści
RoyaleTrack
SPENDEN ELITE

Tracker WK klanu SPENDEN ELITE

#2GY29GL · 47/50 członków · Dzień wojny

Strona klanu

Dzisiejsze bitwy

36 z 47 członków zagrało swoje 4 decki. Ci, którym jeszcze coś zostało, są na górze.

Udział w ostatnich wojnach (8)

Decki zagrane w tygodniu wojny (maksymalnie 16). Najmniej aktywni są na górze.

CzłonekŚredniaOst.-1-2-3
<c3>hhh47%161243
Elly52%8889
2>Miiilano53%146128
Alfons sen58%31277
ok58%16012·
MakaKnacka59%811··
WERTER66%160812
Clowntastisch66%161189
KingL68%1291613
Plumi70%1541016
MEMO5575%1612416
Hansi Flick976%1281613
Robin76%1681616
MJ2477%1671212
chankiii79%16161216
Shiga81%8161212
You82%16151212
wowsuchbad84%10121610
Vonserelli85%14141516
Lollo86%11121016
LaLiF2.P86%1391513
⚡️62⚡️86%16161611
feuer Forty YT89%16161616
Eisfeld90%16161616
+CONSTI+91%16161216
Werid91%16161610
thefreakychen91%1316··
nata91%15161416
hâmøđé92%121616·
ÖlaalÖ92%16121612
premiohsk94%16161616
OnkelTommy94%12121616
Kerem-sensei94%15141615
chayaclapsu95%12141616
Silversurfer96%16121616
Claus Werner97%16121616
EAGLESTRIKE97%16161616
Alter hase98%13161616
n00blik398%16161614
FF Rxsenti98%15161616
black dead99%16161616
⭐Der Baron⭐100%16161616
-Reisbürger-100%16161616
enorm ⭐️100%16161616
Johnny-Banana100%16161616
Amjikus100%16161616
mohammadnowy····

„·”: jeszcze nie w klanie w tamtym czasie. 19 graczy, którzy brali udział, opuściło już klan.