Naar de inhoud
RoyaleTrack

Clash Royale tier list, oktober 2026

Berekend uit 47.913 Path of Legends-potjes van de beste spelers ter wereld en in Frankrijk, over de laatste 7 dagen. Laatste potje verzameld 28 min. geleden. Methode

De beste kaarten in Clash Royale op dit moment zijn Barbarenton, Skeletten, Ridder, Minion Giant, Koninklijke varkens. De meest gespeelde kaart is Barbarenton, te vinden in 32,8% van de decks van de beste spelers.

Bijgewerkt op .

Beste winrate (minimaal 100 potjes)

#KaartWinrateGebruikPotjes
1Minion GiantMinion Giant52,4%4,8%4.606
2Koninklijk pakketjeKoninklijk pakketje51,8%4,2%4.015
3Koninklijke varkensKoninklijke varkens51,8%7,3%7.002
4BeulBeul51,8%3,8%3.620
5Boss BanditBoss Bandit51,7%1,6%1.502
6KoboldenboorKoboldenboor51,7%4,6%4.406
7ZappiesZappies51,7%8,2%7.870
8KanonnenkarKanonnenkar51,6%5,0%4.809
9SneeuwbalSneeuwbal51,5%9,5%9.082
10BerserkerBerserker51,4%3,1%2.976
11VliegmachineVliegmachine51,4%3,4%3.228
12KoboldenKobolden51,3%3,3%3.148
13PrinsesPrinses51,3%7,9%7.609
14VuurgeestVuurgeest51,3%3,8%3.643
15KanonKanon51,2%13,4%12.851

Meest gespeelde kaarten

#KaartWinrateGebruikPotjes
1BarbarentonBarbarenton50,8%32,8%31.475
2SkelettenSkeletten50,6%26,8%25.720
3VuurbalVuurbal50,4%22,6%21.704
4ZappenZappen49,1%22,6%21.624
5RidderRidder51,1%20,3%19.441
6TornadoTornado50,0%19,1%18.334
7PijlenPijlen49,2%19,0%18.236
8De stamDe stam50,1%18,4%17.593
9IJstovenaarIJstovenaar51,1%13,8%13.238
10ElektrotovenaarElektrotovenaar49,4%13,7%13.082
11KanonKanon51,2%13,4%12.851
12BliksemBliksem50,4%13,2%12.654
13IJsgeestIJsgeest50,8%13,0%12.427
14BowlerBowler50,5%12,6%12.085
15BabydraakBabydraak49,6%12,4%11.921

Zo lees je de tier list

Kaarten in tier S winnen op dit moment het vaakst bij de beste spelers in Path of Legends. Het percentage onder elke kaart is de winrate: het aandeel potjes dat decks met die kaart winnen. Een veelgespeelde kaart met een winrate rond 50% blijft een uitstekende keuze, omdat hij in veel decks past.

Wil je een deck rond een kaart vinden? Open de kaartpagina: daar zie je de beste decks, de counters en de kaarten die er het best bij passen. Je kunt ook de beste decks van dit moment bekijken.

Veelgestelde vragen

Hoe wordt deze tier list berekend?
Elke kaart wordt gerangschikt op zijn winrate in de Path of Legends-potjes van de beste spelers over de laatste 7 dagen, gecorrigeerd voor weinig gespeelde kaarten, met een bonus voor veelgebruikte kaarten. Er worden 47.913 potjes meegeteld.
Hoe vaak wordt hij bijgewerkt?
De potjes worden elke 30 minuten verzameld. De tier list laat dus de meta van het moment zien, ook vlak na een balance-update.
Is een kaart in tier D nutteloos?
Nee. Hij wint op het hoogste niveau nu minder vaak, maar kan in het juiste deck of op jouw trofeeënniveau nog steeds heel effectief zijn.