Naar de inhoud
RoyaleTrack

Clash Royale tier list, oktober 2026

Berekend uit 42.842 Path of Legends-potjes van de beste spelers ter wereld en in Frankrijk, over de laatste 7 dagen. Laatste potje verzameld 2 min. geleden. Methode

De beste kaarten in Clash Royale op dit moment zijn Barbarenton, Minion Giant, Skeletten, Koninklijk pakketje, Ridder. De meest gespeelde kaart is Barbarenton, te vinden in 32,5% van de decks van de beste spelers.

Bijgewerkt op .

Beste winrate (minimaal 100 potjes)

#KaartWinrateGebruikPotjes
1Minion GiantMinion Giant52,5%4,9%4.165
2BeulBeul52,3%3,9%3.322
3Koninklijk pakketjeKoninklijk pakketje52,2%4,2%3.610
4Koninklijke varkensKoninklijke varkens51,9%7,5%6.392
5BerserkerBerserker51,8%3,1%2.620
6Boss BanditBoss Bandit51,8%1,6%1.342
7KoboldenKobolden51,8%3,2%2.716
8BommengooierBommengooier51,5%5,3%4.526
9SneeuwbalSneeuwbal51,5%9,4%8.056
10PrinsesPrinses51,4%8,1%6.926
11KoboldenboorKoboldenboor51,4%4,6%3.964
12VuurgeestVuurgeest51,4%3,8%3.244
13ZappiesZappies51,4%8,1%6.981
14KanonKanon51,3%13,6%11.673
15KanonnenkarKanonnenkar51,3%5,0%4.252

Meest gespeelde kaarten

#KaartWinrateGebruikPotjes
1BarbarentonBarbarenton50,7%32,5%27.890
2SkelettenSkeletten50,6%26,7%22.866
3VuurbalVuurbal50,5%22,8%19.549
4ZappenZappen49,4%22,6%19.398
5RidderRidder51,0%20,1%17.225
6PijlenPijlen49,2%19,1%16.406
7TornadoTornado49,8%19,0%16.283
8De stamDe stam50,2%18,3%15.698
9ElektrotovenaarElektrotovenaar49,6%13,9%11.946
10IJstovenaarIJstovenaar50,9%13,7%11.758
11KanonKanon51,3%13,6%11.673
12IJsgeestIJsgeest51,3%13,2%11.319
13BliksemBliksem50,1%13,0%11.135
14BowlerBowler50,4%12,6%10.793
15BabydraakBabydraak49,2%12,3%10.579

Zo lees je de tier list

Kaarten in tier S winnen op dit moment het vaakst bij de beste spelers in Path of Legends. Het percentage onder elke kaart is de winrate: het aandeel potjes dat decks met die kaart winnen. Een veelgespeelde kaart met een winrate rond 50% blijft een uitstekende keuze, omdat hij in veel decks past.

Wil je een deck rond een kaart vinden? Open de kaartpagina: daar zie je de beste decks, de counters en de kaarten die er het best bij passen. Je kunt ook de beste decks van dit moment bekijken.

Veelgestelde vragen

Hoe wordt deze tier list berekend?
Elke kaart wordt gerangschikt op zijn winrate in de Path of Legends-potjes van de beste spelers over de laatste 7 dagen, gecorrigeerd voor weinig gespeelde kaarten, met een bonus voor veelgebruikte kaarten. Er worden 42.842 potjes meegeteld.
Hoe vaak wordt hij bijgewerkt?
De potjes worden elke 30 minuten verzameld. De tier list laat dus de meta van het moment zien, ook vlak na een balance-update.
Is een kaart in tier D nutteloos?
Nee. Hij wint op het hoogste niveau nu minder vaak, maar kan in het juiste deck of op jouw trofeeënniveau nog steeds heel effectief zijn.