Naar de inhoud
RoyaleTrack

Clash Royale tier list, oktober 2026

Berekend uit 29.637 Path of Legends-potjes van de beste spelers ter wereld en in Frankrijk, over de laatste 7 dagen. Laatste potje verzameld 11 min. geleden. Methode

De beste kaarten in Clash Royale op dit moment zijn Berserker, Barbarenton, Beul, Koninklijk pakketje, IJsgeest. De meest gespeelde kaart is Barbarenton, te vinden in 32,2% van de decks van de beste spelers.

Bijgewerkt op .

Beste winrate (minimaal 100 potjes)

#KaartWinrateGebruikPotjes
1BerserkerBerserker53,4%2,9%1.726
2BeulBeul52,8%4,4%2.604
3Koninklijk pakketjeKoninklijk pakketje52,4%4,3%2.535
4Spirit EmpressSpirit Empress52,3%2,0%1.215
5KoboldenKobolden52,2%3,3%1.947
6KoboldenboorKoboldenboor52,1%4,9%2.903
7Koninklijke varkensKoninklijke varkens51,9%7,4%4.383
8VuurgeestVuurgeest51,9%3,8%2.269
9KanonnenkarKanonnenkar51,9%4,9%2.900
10PrinsesPrinses51,8%9,0%5.317
11ZappiesZappies51,8%8,3%4.894
12IJsgeestIJsgeest51,6%13,5%7.997
13SneeuwbalSneeuwbal51,6%9,6%5.662
14Koninklijke reusKoninklijke reus51,5%2,0%1.208
15Minion GiantMinion Giant51,4%4,7%2.794

Meest gespeelde kaarten

#KaartWinrateGebruikPotjes
1BarbarentonBarbarenton50,8%32,2%19.096
2SkelettenSkeletten50,1%26,5%15.688
3ZappenZappen49,2%22,3%13.237
4VuurbalVuurbal50,6%22,1%13.086
5RidderRidder50,4%20,3%12.013
6TornadoTornado50,1%19,2%11.374
7PijlenPijlen49,0%18,7%11.085
8De stamDe stam50,1%18,6%11.026
9ElektrotovenaarElektrotovenaar50,3%14,5%8.589
10IJsgeestIJsgeest51,6%13,5%7.997
11IJstovenaarIJstovenaar50,2%13,3%7.882
12KanonKanon50,6%13,0%7.720
13BowlerBowler50,5%12,9%7.631
14BliksemBliksem50,1%12,9%7.617
15ElektrogeestElektrogeest50,4%12,4%7.369

Zo lees je de tier list

Kaarten in tier S winnen op dit moment het vaakst bij de beste spelers in Path of Legends. Het percentage onder elke kaart is de winrate: het aandeel potjes dat decks met die kaart winnen. Een veelgespeelde kaart met een winrate rond 50% blijft een uitstekende keuze, omdat hij in veel decks past.

Wil je een deck rond een kaart vinden? Open de kaartpagina: daar zie je de beste decks, de counters en de kaarten die er het best bij passen. Je kunt ook de beste decks van dit moment bekijken.

Veelgestelde vragen

Hoe wordt deze tier list berekend?
Elke kaart wordt gerangschikt op zijn winrate in de Path of Legends-potjes van de beste spelers over de laatste 7 dagen, gecorrigeerd voor weinig gespeelde kaarten, met een bonus voor veelgebruikte kaarten. Er worden 29.637 potjes meegeteld.
Hoe vaak wordt hij bijgewerkt?
De potjes worden elke 30 minuten verzameld. De tier list laat dus de meta van het moment zien, ook vlak na een balance-update.
Is een kaart in tier D nutteloos?
Nee. Hij wint op het hoogste niveau nu minder vaak, maar kan in het juiste deck of op jouw trofeeënniveau nog steeds heel effectief zijn.