En iyi Keşiş desteleri, Kasım 2026
Dünyanın ve Fransa'nın en iyi oyuncularının son 7 gündeki 58.364 Efsaneler Yolu maçına göre hesaplandı. Son toplanan maç: 22 dk. önce. Yöntem
Şu an en çok oynanan Keşiş destesi Üç Silahşor 4,4 (567 maçta 54,7% kazanma oranı). En çok kazanan ise 73,5% kazanma oranıyla İksir Golemi 3,9. Son 7 günde Efsaneler Yolu'nun en iyi oyuncuları tarafından en az 8 kez oynanan 27 Keşiş destesi var.
Güncelleme: .
- Kopyala
1.Üç Silahşor 4,4
4,4döngü 9benzer desteler
- Kazanma oranı
- 54,7%
- Kullanım
- 0,49%
- Maç
- 567
- Kopyala
2.Üç Silahşor 4,3
4,3döngü 8benzer desteler
- Kazanma oranı
- 56,8%
- Kullanım
- 0,33%
- Maç
- 391
- Kopyala
3.Kraliyet Devi 3,8
3,8döngü 10benzer desteler
- Kazanma oranı
- 52,2%
- Kullanım
- 0,20%
- Maç
- 232
- Kopyala
4.Koç Binicisi 3,6
3,6döngü 9benzer desteler
- Kazanma oranı
- 54,8%
- Kullanım
- 0,06%
- Maç
- 73
- Kopyala
5.İksir Golemi 4,0
4,0döngü 13benzer desteler
- Kazanma oranı
- 58,2%
- Kullanım
- 0,06%
- Maç
- 67
- Kopyala
6.Üç Silahşor 4,5
4,5döngü 10benzer desteler
- Kazanma oranı
- 47,5%
- Kullanım
- 0,05%
- Maç
- 61
- Kopyala
7.İksir Golemi 3,9
3,9döngü 9benzer desteler
- Kazanma oranı
- 73,5%
- Kullanım
- 0,04%
- Maç
- 49
- Kopyala
8.Goblin Fıçısı 4,0
4,0döngü 11benzer desteler
- Kazanma oranı
- 64,3%
- Kullanım
- 0,04%
- Maç
- 42
- Kopyala
9.Kraliyet Devi 4,0
4,0döngü 12benzer desteler
- Kazanma oranı
- 53,7%
- Kullanım
- 0,04%
- Maç
- 41
- Kopyala
10.Koç Binicisi 3,6
3,6döngü 8benzer desteler
- Kazanma oranı
- 63,4%
- Kullanım
- 0,04%
- Maç
- 41
- Kopyala
11.Kraliyet Domuzları 3,4
3,4döngü 7benzer desteler
- Kazanma oranı
- 45,7%
- Kullanım
- 0,03%
- Maç
- 35
- Kopyala
12.İksir Golemi 4,1
4,1döngü 13benzer desteler
- Kazanma oranı
- 38,2%
- Kullanım
- 0,03%
- Maç
- 34
- Kopyala
13.Kraliyet Devi 3,8
3,8döngü 10benzer desteler
- Kazanma oranı
- 42,4%
- Kullanım
- 0,03%
- Maç
- 33
- Kopyala
14.Kraliyet Devi 4,0
4,0döngü 12benzer desteler
- Kazanma oranı
- 53,3%
- Kullanım
- 0,03%
- Maç
- 30
- Kopyala
15.Kraliyet Devi 3,3
3,3döngü 7benzer desteler
- Kazanma oranı
- 44,4%
- Kullanım
- 0,02%
- Maç
- 27
- Kopyala
16.Üç Silahşor 4,1
4,1döngü 7benzer desteler
- Kazanma oranı
- 51,9%
- Kullanım
- 0,02%
- Maç
- 27
- Kopyala
17.Keşiş 3,0
3,0döngü 7benzer desteler
- Kazanma oranı
- 50,0%
- Kullanım
- 0,02%
- Maç
- 26
- Kopyala
18.Kraliyet Devi 3,3
3,3döngü 7benzer desteler
- Kazanma oranı
- 57,1%
- Kullanım
- 0,02%
- Maç
- 21
- Kopyala
19.Domuz Binicisi 3,9
3,9döngü 12benzer desteler
- Kazanma oranı
- 37,5%
- Kullanım
- 0,01%
- Maç
- 16
- Kopyala
20.Üç Silahşor 3,5
3,5döngü 4benzer desteler
- Kazanma oranı
- 46,7%
- Kullanım
- 0,01%
- Maç
- 15
- Kopyala
21.İksir Golemi 3,9
3,9döngü 12benzer desteler
- Kazanma oranı
- 15,4%
- Kullanım
- 0,01%
- Maç
- 13
- Kopyala
22.Üç Silahşor 4,3
4,3döngü 8benzer desteler
- Kazanma oranı
- 41,7%
- Kullanım
- 0,01%
- Maç
- 12
- Kopyala
23.İksir Golemi 4,0
4,0döngü 12benzer desteler
- Kazanma oranı
- 60,0%
- Kullanım
- 0,01%
- Maç
- 10
- Kopyala
24.Koç Binicisi 3,8
3,8döngü 12benzer desteler
- Kazanma oranı
- 100,0%
- Kullanım
- 0,01%
- Maç
- 10
- Kopyala
25.Keşiş 3,0
3,0döngü 7benzer desteler
- Kazanma oranı
- 60,0%
- Kullanım
- 0,01%
- Maç
- 10
- Kopyala
26.Golem 4,0
4,0döngü 9benzer desteler
- Kazanma oranı
- 66,7%
- Kullanım
- 0,01%
- Maç
- 9
- Kopyala
27.İksir Golemi 3,9
3,9döngü 12benzer desteler
- Kazanma oranı
- 62,5%
- Kullanım
- 0,01%
- Maç
- 8
Ayrıca bak: Keşiş istatistikleri ve counter'ları, tier list.