En iyi hızlı cycle Clash Royale desteleri, Kasım 2026
Dünyanın ve Fransa'nın en iyi oyuncularının son 7 gündeki 58.364 Efsaneler Yolu maçına göre hesaplandı. Son toplanan maç: 22 dk. önce. Yöntem
Cycle desteler az iksir harcar: kazanma koşuluna çok hızlı dönersin ve rakibi yıpratırsın. İyi reflekslerin karşılığını verirler.
Bu kategorideki şu anki en iyi deste Köstebek 2,9 (Top, Buz Büyücüsü, Dev Kar Topu, Köstebek, Şövalye, İskeletler, Ateş Ruhu, Roket); zirvede 35 maçta 85,7% kazanma oranı. 30 deste eşleşiyor.
Güncelleme: .
- Kopyala
1.Köstebek 2,9
2,9döngü 7benzer desteler
- Kazanma oranı
- 85,7%
- Kullanım
- 0,03%
- Maç
- 35
- Kopyala
2.Balon 3,0
3,0döngü 7benzer desteler
- Kazanma oranı
- 80,9%
- Kullanım
- 0,04%
- Maç
- 47
- Kopyala
3.Mezarlık 2,9
2,9döngü 8benzer desteler
- Kazanma oranı
- 69,0%
- Kullanım
- 0,99%
- Maç
- 1.153
- Kopyala
4.Goblin Fıçısı 2,9
2,9döngü 7benzer desteler
- Kazanma oranı
- 73,5%
- Kullanım
- 0,07%
- Maç
- 83
- Kopyala
5.Köstebek 2,5
2,5döngü 6benzer desteler
- Kazanma oranı
- 67,9%
- Kullanım
- 0,33%
- Maç
- 386
- Kopyala
6.Madenci 2,8
2,8döngü 8benzer desteler
- Kazanma oranı
- 85,0%
- Kullanım
- 0,02%
- Maç
- 20
- Kopyala
7.Dev 3,0
3,0döngü 7benzer desteler
- Kazanma oranı
- 77,4%
- Kullanım
- 0,03%
- Maç
- 31
- Kopyala
8.İskelet Fıçısı 3,0
3,0döngü 9benzer desteler
- Kazanma oranı
- 66,1%
- Kullanım
- 0,16%
- Maç
- 183
- Kopyala
9.Köstebek 2,8
2,8döngü 7benzer desteler
- Kazanma oranı
- 64,2%
- Kullanım
- 0,18%
- Maç
- 215
- Kopyala
10.Köstebek 2,9
2,9döngü 8benzer desteler
- Kazanma oranı
- 63,3%
- Kullanım
- 0,25%
- Maç
- 289
- Kopyala
11.Tesla 2,8
2,8döngü 7benzer desteler
- Kazanma oranı
- 75,0%
- Kullanım
- 0,02%
- Maç
- 28
- Kopyala
12.Dev 2,9
2,9döngü 7benzer desteler
- Kazanma oranı
- 72,4%
- Kullanım
- 0,02%
- Maç
- 29
- Kopyala
13.Köstebek 2,8
2,8döngü 7benzer desteler
- Kazanma oranı
- 100,0%
- Kullanım
- 0,01%
- Maç
- 8
- Kopyala
14.Madenci 2,8
2,8döngü 8benzer desteler
- Kazanma oranı
- 68,4%
- Kullanım
- 0,03%
- Maç
- 38
- Kopyala
15.Dev 3,0
3,0döngü 8benzer desteler
- Kazanma oranı
- 67,5%
- Kullanım
- 0,03%
- Maç
- 40
- Kopyala
16.Yıldırım 3,0
3,0döngü 8benzer desteler
- Kazanma oranı
- 59,9%
- Kullanım
- 1,91%
- Maç
- 2.234
- Kopyala
17.Havan 3,0
3,0döngü 7benzer desteler
- Kazanma oranı
- 69,0%
- Kullanım
- 0,02%
- Maç
- 29
- Kopyala
18.Minion Giant 2,8
2,8döngü 8benzer desteler
- Kazanma oranı
- 62,0%
- Kullanım
- 0,09%
- Maç
- 100
- Kopyala
19.Madenci 2,8
2,8döngü 8benzer desteler
- Kazanma oranı
- 69,2%
- Kullanım
- 0,02%
- Maç
- 26
- Kopyala
20.Balon 3,0
3,0döngü 8benzer desteler
- Kazanma oranı
- 61,2%
- Kullanım
- 0,10%
- Maç
- 116
- Kopyala
21.Minion Giant 2,8
2,8döngü 8benzer desteler
- Kazanma oranı
- 59,0%
- Kullanım
- 1,83%
- Maç
- 2.133
- Kopyala
22.Goblin Fıçısı 2,5
2,5döngü 7benzer desteler
- Kazanma oranı
- 59,9%
- Kullanım
- 0,14%
- Maç
- 167
- Kopyala
23.Goblin Fıçısı 2,4
2,4döngü 6benzer desteler
- Kazanma oranı
- 66,7%
- Kullanım
- 0,03%
- Maç
- 30
- Kopyala
24.Kraliyet Domuzları 3,0
3,0döngü 7benzer desteler
- Kazanma oranı
- 72,2%
- Kullanım
- 0,02%
- Maç
- 18
- Kopyala
25.Goblin Fıçısı 2,5
2,5döngü 7benzer desteler
- Kazanma oranı
- 64,9%
- Kullanım
- 0,03%
- Maç
- 37
- Kopyala
26.Balon 2,6
2,6döngü 7benzer desteler
- Kazanma oranı
- 61,0%
- Kullanım
- 0,07%
- Maç
- 77
- Kopyala
27.Kraliyet Domuzları 2,9
2,9döngü 7benzer desteler
- Kazanma oranı
- 59,8%
- Kullanım
- 0,10%
- Maç
- 122
- Kopyala
28.Domuz Binicisi 3,0
3,0döngü 9benzer desteler
- Kazanma oranı
- 87,5%
- Kullanım
- 0,01%
- Maç
- 8
- Kopyala
29.Goblin Fıçısı 2,6
2,6döngü 8benzer desteler
- Kazanma oranı
- 87,5%
- Kullanım
- 0,01%
- Maç
- 8
- Kopyala
30.Madenci 3,0
3,0döngü 7benzer desteler
- Kazanma oranı
- 87,5%
- Kullanım
- 0,01%
- Maç
- 8
Seçim: Ortalama iksir 3,0 veya daha az, en iyi oyuncular tarafından en az 8 kez oynanan desteler. Düzeltilmiş kazanma oranına göre sıralı.
Sık sorulan sorular
- Cycle deste nedir?
- Kartlarını hızlıca döndürerek kazanma koşulunu sık sık oynayan çok ucuz bir deste (ortalama 2,6 ile 3,0 iksir civarı); örneğin 2,6 Domuz Binicisi.