İçeriğe geç
RoyaleTrack
Adult

Adult savaş takibi

#8CV2C · 50/50 üye · Antrenman günleri

Klan sayfası

Günün savaşları

Şu an antrenman dönemi: bugün takip edilecek savaş yok. Savaş günlerinde tekrar gel veya yandaki geçmişe bak.

Son 8 savaştaki katılım

Savaş haftası başına oynanan desteler (en fazla 16). En az aktif olanlar en üstte.

ÜyeOrtalamaSon-1-2-3
James0%0···
TLGonza19%3···
filddżerald19%60··
astro5148%1184·
mastercurtro57%0121012
Pitou58%108411
hamid63%10···
MEMOVANGUARD63%13008
paf064%81187
MrBreen65%121298
Djalal77%1651212
Vlad77%11121212
niceboy77%168138
moab77%1281213
IronChicken78%13111212
Blurker84%1616816
Deb84%16121616
mudd84%816168
31152485%16141216
El-chino.87%12151614
parkster88%161688
SéniorZanafatas90%16121611
LuckyBoubou91%16161616
Ghandi91%16161210
milkshake91%16161212
PrincessCeCe91%16161412
Knight91%16151611
Super Hans93%16161612
CRO_Ozymandias93%16161616
Illenium710393%15121216
Kara94%16161612
niugnep94%16161616
Jewels94%16161616
Man-of-Leisure95%14151516
Steph96%12161516
Brown97%16161216
ITdept.97%16161216
Jack97%16161616
Earl041997%16161216
banféinní97%16121616
KSP98%15141616
scar98%16161615
baldpaul99%15161616
Gemini99%16161616
Rick100%16161616
mike100%16161616
Templeguard100%16161616
chris100%16161616
josey wales100%16161616
a player100%16161616

"·": o sırada henüz klanda değildi. Katılan 9 oyuncu o zamandan beri klandan ayrıldı.