Przejdź do treści
RoyaleTrack

Tier list Clash Royale, październik 2026

Na podstawie 38 638 meczów Ścieżki Legend najlepszych graczy na świecie i we Francji z ostatnich 7 dni. Ostatni mecz pobrany 13 min temu. Metodologia

Najlepsze karty w Clash Royale w tej chwili to Barbarian Barrel, Minion Giant, Berserker, Royal Delivery, Executioner. Najczęściej grana karta to Barbarian Barrel, obecna w 32,5% decków najlepszych graczy.

Zaktualizowano .

Najlepszy winrate (min. 100 meczów)

#KartaWinrateUżycieMecze
1BerserkerBerserker52,6%3,0%2353
2Minion GiantMinion Giant52,5%5,0%3841
3Royal DeliveryRoyal Delivery52,4%4,2%3238
4ExecutionerExecutioner52,2%4,0%3113
5Royal HogsRoyal Hogs51,9%7,5%5791
6GoblinsGoblins51,8%3,2%2470
7Cannon CartCannon Cart51,6%5,0%3896
8Spirit EmpressSpirit Empress51,6%1,9%1468
9PrincessPrincess51,5%8,3%6418
10Goblin DrillGoblin Drill51,5%4,7%3623
11Giant SnowballGiant Snowball51,5%9,6%7425
12Fire SpiritFire Spirit51,4%3,9%3037
13ZappiesZappies51,4%8,3%6405
14BomberBomber51,3%5,2%3989
15Boss BanditBoss Bandit51,3%1,5%1168

Najczęściej grane karty

#KartaWinrateUżycieMecze
1Barbarian BarrelBarbarian Barrel50,8%32,5%25 081
2SkeletonsSkeletons50,4%26,5%20 513
3FireballFireball50,3%22,7%17 553
4ZapZap49,3%22,4%17 309
5KnightKnight50,8%20,1%15 555
6ArrowsArrows49,3%19,1%14 761
7TornadoTornado49,8%18,9%14 625
8The LogThe Log50,0%18,2%14 088
9Electro WizardElectro Wizard49,8%14,2%10 948
10Ice WizardIce Wizard50,8%13,7%10 610
11CannonCannon51,1%13,6%10 482
12Ice SpiritIce Spirit51,2%13,2%10 203
13LightningLightning50,2%12,9%9933
14BowlerBowler50,3%12,8%9860
15Baby DragonBaby Dragon49,5%12,3%9513

Jak czytać tier listę

Karty w tierze S wygrywają obecnie najczęściej u najlepszych graczy Ścieżki Legend. Procent pod każdą kartą to jej winrate: odsetek meczów wygranych przez decki, które ją grają. Bardzo popularna karta z winrate w okolicach 50% to nadal świetny wybór, bo pasuje do wielu decków.

Żeby znaleźć deck pod konkretną kartę, otwórz jej stronę: zobaczysz jej najlepsze decki, karty, które ją kontrują, i te, które najlepiej z nią współgrają. Możesz też przejrzeć najlepsze decki na teraz.

Najczęstsze pytania

Jak liczona jest ta tier list?
Każda karta jest klasyfikowana według winrate w meczach Ścieżki Legend najlepszych graczy z ostatnich 7 dni, z korektą dla rzadko granych kart i bonusem dla kart bardzo popularnych. Uwzględniamy 38 638 meczów.
Jak często jest aktualizowana?
Mecze są pobierane co 30 minut. Tier list pokazuje więc aktualną metę, także zaraz po zmianach balansu.
Czy karta w tierze D jest bezużyteczna?
Nie. Na najwyższym poziomie wygrywa obecnie rzadziej, ale w odpowiednim decku lub na Twoim poziomie pucharów nadal może być bardzo skuteczna.