Przejdź do treści
RoyaleTrack
207 Maine AH’s

Tracker WK klanu 207 Maine AH’s

#Y8YYPCP2 · 48/50 członków · Dni treningowe

Strona klanu

Dzisiejsze bitwy

Trwa trening: dziś nie ma bitew wojennych do śledzenia. Wróć w dni wojny albo zajrzyj do historii obok.

Udział w ostatnich wojnach (8)

Decki zagrane w tygodniu wojny (maksymalnie 16). Najmniej aktywni są na górze.

CzłonekŚredniaOst.-1-2-3
numbers4150%0000
乙∪尺刀口ツ0%00··
RG-Cane0%0000
beandog0%0000
yyy0%0000
sancheez0%000·
imboss0%0000
Dagoat5%1011
Ferigo6%0004
king bob14%0048
Brainy bunny19%3···
the beastt19%60··
zach30%0466
Clasher35%755·
Brady_Dame38%10896
kingstheboi47%1201212
squirbie49%0618
NOODLENORM52%1491113
Drink55%02911
Cunk57%84812
tuag_mus59%128212
Jmoney66%79812
DeadGun_OSK69%121698
DasBurger71%1641212
Solo Branch1671%1421512
Lewandowski73%1212168
Jelm199979%128159
aaron80%11161212
Papa Pat84%11161216
DANGERKEEPCLOSE84%1651616
Blumpkin88%16121212
st georgd88%161115·
Dellish Sol91%10141616
SausageSlayer6992%121616·
caleb94%12121616
Dankcavern95%16121516
Iamthel<aw>95%15161616
Fitty96%12161615
BigFinn97%16161216
Mike97%16161612
justus97%16161612
Messo99%16161615
purd678999%16161616
Roepp100%16161616
Kegger100%16161616
Tricky JS100%16161616
Tricky MT100%16161616
bradynowy····

„·”: jeszcze nie w klanie w tamtym czasie. 19 graczy, którzy brali udział, opuściło już klan.