Przejdź do treści
RoyaleTrack
Daje Roma

Tracker WK klanu Daje Roma

#QLURRPGP · 50/50 członków · Dni treningowe

Strona klanu

Dzisiejsze bitwy

Trwa trening: dziś nie ma bitew wojennych do śledzenia. Wróć w dni wojny albo zajrzyj do historii obok.

Udział w ostatnich wojnach (8)

Decki zagrane w tygodniu wojny (maksymalnie 16). Najmniej aktywni są na górze.

CzłonekŚredniaOst.-1-2-3
Gino3❤️Bait0%0···
Mcflurry50%8···
Giusi triplo 750%8···
the killer1065%8121216
玩笑72%14111216
merca75%15121612
GioXVII78%1291315
chia♥︎79%15101616
Pavoloso80%9151216
Ermommo81%12121216
Camalo82%16121216
The Bîğ Ğįø°•○●86%8121316
nicc9lo87%1691613
brendon88%1612··
@AC200588%11161112
Brancaleone88%12161216
Bia88%1616168
♠EmaZ⚠89%16121616
marekapu90%16131216
Massimo91%11141512
Bowen91%16131616
bafio92%16161616
THOR92%16161613
EmiL93%1616168
Sefardito Jones93%16161612
Asbrega94%12161616
buccio 0.394%15···
RE FRANCO95%16121616
Elmachico95%16161516
ShiKy95%16161416
*SKYWALKER*97%16161616
Mr.alex0197%16161616
Seba77798%16161616
Amir98%15161616
Hyuga99%16161516
SirD.Fortesque99%16161616
Ultra younes X100%16161616
patbonny100%16161616
Squartacus™100%16161616
DHE_Hisoka100%16161616
JonSnow88100%16161616
devil100%16161616
Sir Vinci100%16161616
Simi 100%16161616
seggiola_100%1616··
ucciditutto100%16161616
palliman2100%161616·
☃️☔️ lux ☔️☃️100%16···
exile-_D4NG3R100%16161616
Pinco100%16161616

„·”: jeszcze nie w klanie w tamtym czasie. 20 graczy, którzy brali udział, opuściło już klan.