Przejdź do treści
RoyaleTrack
3 CROWN

Tracker WK klanu 3 CROWN

#PRJ9CLG2 · 45/50 członków · Dni treningowe

Strona klanu

Dzisiejsze bitwy

Trwa trening: dziś nie ma bitew wojennych do śledzenia. Wróć w dni wojny albo zajrzyj do historii obok.

Udział w ostatnich wojnach (8)

Decki zagrane w tygodniu wojny (maksymalnie 16). Najmniej aktywni są na górze.

CzłonekŚredniaOst.-1-2-3
govind13%4···
lux44%140··
Aki469%139··
monkey banana75%1311··
GuarrUchiha75%16128·
peakonu76%15121614
LS BEAST77%10121510
Rhod77%12121011
Rickstarr78%1512912
scott78%15161615
mi.lou24378%12151614
ͥ ͣ ͫCRYST么L82%13111615
blake84%15151610
Bridgey91%12151216
YOLO291%16161514
SEAN.1878.91%16161416
NO CASH SPENT91%12161616
PRZEMO91%13161616
Espresso94%12161616
LeBron James94%15161613
Aiden_94%15151414
Bwahahaha95%16161616
Matty95%16161616
BLayts95%13161616
--[call]-95%16141616
Sethy96%15161616
CEFMB96%16161616
SiMan1997%16121616
Pieman97%16121616
mrmr97%16161216
kos98%14151616
THISGUY98%16161616
epic98%16141516
collu98%161516·
The beast 12398%16151516
JJrolly99%16161616
Groeswen100%16161616
giogamba100%1616··
jwnutty100%16161616
The MissingLink100%16161616
Zenithnowy····
爪卂ㄒ丨几nowy····
iCreaTioNs UKnowy····
teenowy····
AngryMoon567813nowy····

„·”: jeszcze nie w klanie w tamtym czasie. 58 graczy, którzy brali udział, opuściło już klan.