Przejdź do treści
RoyaleTrack
Crazy Italy

Tracker WK klanu Crazy Italy

#PLJVPP9J · 47/50 członków · Dni treningowe

Strona klanu

Dzisiejsze bitwy

Trwa trening: dziś nie ma bitew wojennych do śledzenia. Wróć w dni wojny albo zajrzyj do historii obok.

Udział w ostatnich wojnach (8)

Decki zagrane w tygodniu wojny (maksymalnie 16). Najmniej aktywni są na górze.

CzłonekŚredniaOst.-1-2-3
Elbix0%0···
PERAZ0%0···
Ito2576%1···
giocatote134%812812
ale47%96··
Giotrick0259%154··
JUDGE DREDD64%881616
Jackil67%1212168
nothingtolose75%16164·
giordi0478%1616813
Esta 5879%12111215
DODORIAK80%16111513
GIorgio81%16121612
abdelaziz moham84%12161512
Ice_camel84%1681610
luca85%13151615
stefan87%16161616
cashtro9988%8161616
laura88%1212816
Liuk88%11141411
giordy2990%12131613
peppe90%15121616
Kaos-One90%12161616
lollo91%16161616
giallo88891%16161213
mamma di manu92%16121416
ASTERIX.0093%12151616
IL DEMOLITORE95%13131616
Pres95%14161416
Ale351595%15161616
Marcoss⚡️⚡️96%16121615
AleBaru96%16161616
Newgate97%16161216
Acsam97%16161616
FABRIZIO8697%16161616
Kayh97%16161616
MarLor97%16161616
Ccnn98%16161616
ninotritino99%16151616
chri050299%16161615
ector100%16161616
AbuCillamon100%16161616
buffon100%16161616
AnnBenn100%16161616
ale team100%16161616
(#)axel89(#)100%16161616
Koblad100%1616··

„·”: jeszcze nie w klanie w tamtym czasie. 20 graczy, którzy brali udział, opuściło już klan.