Przejdź do treści
RoyaleTrack
ALIANÇA BR-PT

Tracker WK klanu ALIANÇA BR-PT

#GGPCY0 · 50/50 członków · Dni treningowe

Strona klanu

Dzisiejsze bitwy

Trwa trening: dziś nie ma bitew wojennych do śledzenia. Wróć w dni wojny albo zajrzyj do historii obok.

Udział w ostatnich wojnach (8)

Decki zagrane w tygodniu wojny (maksymalnie 16). Najmniej aktywni są na górze.

CzłonekŚredniaOst.-1-2-3
André0%0···
Aloysius25%4···
Death note25%4···
™ Golden Globin38%6···
冲突游戏 Danrley™⚡42%1604·
MURI1LL043%121220
Kaique Marçal44%12···
◇Boruto◇50%160··
Shikamaru Nara55%16448
JIRAIYA SENSEI61%153012
BARBA NEGRA61%4878
jubileu66%16879
CRISTIANO-MORTE66%8448
Alpha0669%12121215
Magic cdr79%12161616
Vasconcelos III80%12101216
Infernial80%1613816
Pedro ™80%12121215
⚡Allan CR7⚡81%16121212
miniguat81%16111616
Geonomus86%16121214
Jurebaao86%10161212
óleo de macaco88%16161612
GravioloReal88%1513913
Bonzão89%16121210
☠️EDU750SP☠️89%12161615
JFA89%16121515
Junior Stn91%12161612
Edgar92%16161612
Junraco92%16161614
Daniel Berggren93%16161512
MaDrUgAdAo93%16161615
Knight Rider93%16151616
Eric Russinho93%16161112
CaVeScA94%16161616
Julia♡95%16161616
Hunas95%16141616
Marcos M.95%16161612
Zaras96%16161612
『300』xien97%16161612
OKI97%16161216
Scorpion98%16151615
robson98%16161613
Felipe eke99%16161616
BrunoShnb99%16161616
FábiooMarques2199%16161616
Atlântis99%16161616
Rodrigo100%16···
Ybsen100%16161616
Ian Gabriel100%16161616

„·”: jeszcze nie w klanie w tamtym czasie. 34 graczy, którzy brali udział, opuściło już klan.