Naar de inhoud
RoyaleTrack
ALIANÇA BR-PT

CW-tracker van ALIANÇA BR-PT

#GGPCY0 · 50/50 leden · Trainingsdagen

Clanpagina

Gevechten van vandaag

Het is training: vandaag zijn er geen oorlogsgevechten om te volgen. Kom terug tijdens de strijddagen, of bekijk de geschiedenis hiernaast.

Deelname in de laatste 8 oorlogen

Gespeelde decks per oorlogsweek (maximaal 16). De minst actieven staan bovenaan.

LidGemiddeldLaatst-1-2-3
André0%0···
Aloysius25%4···
Death note25%4···
™ Golden Globin38%6···
冲突游戏 Danrley™⚡42%1604·
MURI1LL043%121220
Kaique Marçal44%12···
◇Boruto◇50%160··
Shikamaru Nara55%16448
BARBA NEGRA61%4878
JIRAIYA SENSEI61%153012
jubileu66%16879
CRISTIANO-MORTE66%8448
Alpha0669%12121215
Magic cdr79%12161616
Vasconcelos III80%12101216
Infernial80%1613816
Pedro ™80%12121215
miniguat81%16111616
⚡Allan CR7⚡81%16121212
Geonomus86%16121214
Jurebaao86%10161212
óleo de macaco88%16161612
GravioloReal88%1513913
Bonzão89%16121210
JFA89%16121515
☠️EDU750SP☠️89%12161615
Junior Stn91%12161612
Edgar92%16161612
Junraco92%16161614
Daniel Berggren93%16161512
MaDrUgAdAo93%16161615
Knight Rider93%16151616
Eric Russinho93%16161112
CaVeScA94%16161616
Julia♡95%16161616
Hunas95%16141616
Marcos M.95%16161612
Zaras96%16161612
『300』xien97%16161612
OKI97%16161216
Scorpion98%16151615
robson98%16161613
Atlântis99%16161616
FábiooMarques2199%16161616
Felipe eke99%16161616
BrunoShnb99%16161616
Rodrigo100%16···
Ybsen100%16161616
Ian Gabriel100%16161616

"·": op dat moment nog niet in de clan. 34 spelers die meededen, hebben de clan inmiddels verlaten.