Przejdź do treści
RoyaleTrack
24Seven

Tracker WK klanu 24Seven

#CUQR2YP · 46/50 członków · Dni treningowe

Strona klanu

Dzisiejsze bitwy

Trwa trening: dziś nie ma bitew wojennych do śledzenia. Wróć w dni wojny albo zajrzyj do historii obok.

Udział w ostatnich wojnach (8)

Decki zagrane w tygodniu wojny (maksymalnie 16). Najmniej aktywni są na górze.

CzłonekŚredniaOst.-1-2-3
LucentOwl0%0000
BlackFamba240%·000
L70%0000
Teeko0%·000
JellyBoy11160%·000
LegitSwags0%·000
gogu0%·000
…[ K1R47 ]…0%·000
ragnar lothbrok0%·000
SuperCerealSam0%·000
breexe0%·000
Izac❤️0%0000
not_brady0%·000
Ray0%·000
coco durin0%·000
nightmares0%·000
Renegade1%·000
CHAMMAN2%0002
stolasmydaddy3%1000
spiderman4%0020
eddie5%0031
MadameZeroni6%·400
Ultra White8%0020
Jonny AL Jabari9%2232
mocah4712%0304
Stormblessed13%0408
elgyboy13%4040
PiggestWenis18%·000
cristi2622%4014
ivankikuichimon27%43614
yourdaddy47%126712
Badbk6952%110711
CloseOneLol56%11694
jammer59%105811
ARXANGEL_03368%815712
bubalongas70%1412815
Kaladin79%10161416
115FINDER86%16161112
The Big Bopper89%16131114
Zeeley89%16121416
TacoManRenegade95%16141616
Hip Hip Jorge96%16161615
sardor100%16161616
ShangHai100%16161616
therealmccoy44100%16161616
scorpion5100%16161616

„·”: jeszcze nie w klanie w tamtym czasie. 1 gracz, który brał udział, opuścił już klan.