Przejdź do treści
RoyaleTrack
Elite Tuga

Tracker WK klanu Elite Tuga

#88RC0 · 42/50 członków · Dni treningowe

Strona klanu

Dzisiejsze bitwy

Trwa trening: dziś nie ma bitew wojennych do śledzenia. Wróć w dni wojny albo zajrzyj do historii obok.

Udział w ostatnich wojnach (8)

Decki zagrane w tygodniu wojny (maksymalnie 16). Najmniej aktywni są na górze.

CzłonekŚredniaOst.-1-2-3
Mr. Mike0%0000
joker god0%0000
MC Cangalhas0%0000
afonso progamer0%0000
Kaiser Lars0%0000
Mr. Semegal0%0000
Mr. Sneakyy0%0000
Guille0%0000
Rafa2113PT0%0000
Jkado0%0000
Pedro0%0000
NeLoGamer0%0000
Lozano70%0···
king0%·000
ian0%0000
Duplo G0%00··
1919miguel0%000·
djambe1%0010
Miguel_11%0001
Tiago Seven2%0200
Mr. Barroso3%0000
Tyiug3%·200
ClappedByTxubzz4%0200
мιяαи∂α ϟ4%0005
MauKarmA4%2010
guilherme69g5%·000
Alientissocial9%0008
InsiNous13%····
Paiva o melhor13%8008
CAFAJESTE16%2804
silveira18%·000
biajoao38%124104
jony41%91600
Bebe45%60412
PEDRO CLASH63%164··
RafaRaiser65%84916
Lucille67%916125
Intendente80%16161111
AndreM91%16161216
Exmo.Mr.FDP91%16161616
Mr.PeeWee93%16161616
Obelha94%12161616

„·”: jeszcze nie w klanie w tamtym czasie.