Przejdź do treści
RoyaleTrack
Lesbian

Tracker WK klanu Lesbian

#2YQL89C · 46/50 członków · Dzień wojny

Strona klanu

Dzisiejsze bitwy

12 z 46 członków zagrało swoje 4 decki. Ci, którym jeszcze coś zostało, są na górze.

Udział w ostatnich wojnach (8)

Decki zagrane w tygodniu wojny (maksymalnie 16). Najmniej aktywni są na górze.

CzłonekŚredniaOst.-1-2-3
Aage0%0000
Sam0%0000
BBarajas80%0000
AlixxFromShiz0%0000
spicypeanut0%0···
heathbarthegr80%0000
Carolina Reaper0%0···
ChunksofRedLead0%0000
gika0%0···
king0%0···
WLW_Logbaiter0%000·
Fake-Ajumma2%0000
fleta1232%0000
violetthesendr3%10··
BleatingGremlin21%0444
AbiralCR24%31640
Notparrots27%5028
ui4436%6587
Caitvi38%8100·
Crini42%81267
AyyyBee48%41187
jinfra54%1612128
fof58%12880
Buschente59%11687
~tiffany~59%81668
goob66%121655
nicolita66%138··
MuseofHistory68%1651113
Anna69%161288
McDanji70%7111212
Luna72%9111212
LucyLully77%1616116
Aceshibari80%14101612
Witchblaadees83%1615139
lady dawn86%1416159
Whir87%16161612
Teddy88%8121612
lapis89%16161216
FlakyLayers90%16121612
abhorarules91%12161612
redlotus01391%16161615
Paztenazas97%16161216
Stardumpling98%16161614
Khaleesi100%16161616
Bellatrix100%16161616
Trace100%16161616

„·”: jeszcze nie w klanie w tamtym czasie. 16 graczy, którzy brali udział, opuściło już klan.