Naar de inhoud
RoyaleTrack
Colorado

CW-tracker van Colorado

#PCQV9LP · 20/50 leden · Strijddag

Clanpagina

Gevechten van vandaag

12 van de 20 leden hebben hun 4 decks gespeeld. Wie nog gevechten moet doen, staat bovenaan.

Deelname in de laatste 8 oorlogen

Gespeelde decks per oorlogsweek (maximaal 16). De minst actieven staan bovenaan.

LidGemiddeldLaatst-1-2-3
Darth Lager25%0000
sy68%815129
G#@$T Rekon74%13121012
MoD77%127812
Sven Verboten81%168816
sir David83%1216816
MaSiVe3487%1612916
Oley88%1281616
*bGR8*91%16121616
Moose91%16141212
thelord94%16121616
Scott95%16161610
Cheech97%16161616
IRON MAN97%16161612
Eshow98%16141616
KingZ8698%14151616
GBStall28099%15161616
Rose100%16161616
joey100%16161616
TombCookiesnieuw····

"·": op dat moment nog niet in de clan. 5 spelers die meededen, hebben de clan inmiddels verlaten.