Naar de inhoud
RoyaleTrack
yokay watch

CW-tracker van yokay watch

#GRPRV2VR · 36/50 leden · Trainingsdagen

Clanpagina

Gevechten van vandaag

Het is training: vandaag zijn er geen oorlogsgevechten om te volgen. Kom terug tijdens de strijddagen, of bekijk de geschiedenis hiernaast.

Deelname in de laatste 8 oorlogen

Gespeelde decks per oorlogsweek (maximaal 16). De minst actieven staan bovenaan.

LidGemiddeldLaatst-1-2-3
hoo0%0000
KCUBE0%0000
NAGIBATOR30000%0000
loco0%0000
Meliodas0%0000
Fabian0%0000
egi0%0000
cop0%0000
Kg• Sebas0%0000
Damaris0%000·
knst.010%0000
Zazen730%0000
.n..0%0000
TonDonda0%0000
Preet0%0000
Pancake0%00··
qbdbhrht0%0000
gonrivee5%0312
Cdx_.155%0403
Dan3906%0004
tuercas16%3402
vecchio25%912·
wargard44%161607
CICCI69%1281216
LL\hola71%1281613
Matthewwww73%12161216
Matthew273%14141216
Matthew73%16121016
FABIETTO75%16121216
LL/fefe77%1481312
metia77%15141216
Dan78%1616128
bo80%1616816
FUSFATA85%1616816
Fusfata285%1616916
fusfata85%1616816

"·": op dat moment nog niet in de clan. 3 spelers die meededen, hebben de clan inmiddels verlaten.