İçeriğe geç
RoyaleTrack
ClashBR

ClashBR savaş takibi

#890VPL · 50/50 üye · Savaş günü

Klan sayfası

Günün savaşları

50 üyeden 7 tanesi 4 destesini oynadı. Hâlâ savaşı kalanlar en üstte.

Son 8 savaştaki katılım

Savaş haftası başına oynanan desteler (en fazla 16). En az aktif olanlar en üstte.

ÜyeOrtalamaSon-1-2-3
PreTo010%0000
antitalarici0%0000
Junior show0%0000
JugHead0%0000
Gilberto0%0000
mourinha0%0000
Rodrigo Red0%000·
LordPE0%000·
Japa0%0000
raio de fogo0%0000
ralf0%0000
JOAO PAULO0%0000
Se7h0%0000
saint70%0000
cristofer0%0000
aretz0%0000
lodogt0%0000
sim0%0000
lipelima0%0000
FELIPE LINDO✌❤0%0000
junin090%0000
:)0%0···
Jr.0%0000
trem70%0000
fcdaspostas0%0000
smklord0%00··
NESCAU_YT_PRO0%0000
RABETANIO0%0000
kiel220%0000
pelipe0%0···
RyaanHS1%0100
cebola2%0000
ur dad lesb4%0010
Cleoney Ph7%3100
Victor Márcio13%04··
Tigrãoo17%4084
ASA_NEGRA.66618%880·
el super macho24%4000
Be_anonim034%1381
Be_anonimo34%1048
muchacho_Xds44%7···
PH48%8645
SYOUS51%3121613
PauloDestruidor52%11131313
Genovaz56%126412
Alex59%31246
CAXOLA63%121169
Cleyton77%1612812
Ragnar80%14121216
Michele99%16161616

"·": o sırada henüz klanda değildi. Katılan 3 oyuncu o zamandan beri klandan ayrıldı.