Przejdź do treści
RoyaleTrack
DeathSquad_Br

Tracker WK klanu DeathSquad_Br

#YC2QLCR · 50/50 członków · Dzień wojny

Strona klanu

Dzisiejsze bitwy

38 z 50 członków zagrało swoje 4 decki. Ci, którym jeszcze coś zostało, są na górze.

Udział w ostatnich wojnach (8)

Decki zagrane w tygodniu wojny (maksymalnie 16). Najmniej aktywni są na górze.

CzłonekŚredniaOst.-1-2-3
MRL_MURILO25%4···
Lucas50%8···
Aragon50%8···
diamante57%412118
HELLBOY65%1014816
Papai"Adote"67%16124·
Ferreirinhaa75%8161212
lz77%141211·
Torcqueville78%1312815
rei richard )=79%11161610
lipadas_81%16101216
pietrow81%13···
DiogoGOD86%1116813
raafacavalheiro87%16121116
wilson0287%12121212
ACHĒ88%16161412
Bia88%12161316
Teuto91%16121610
EduFoss91%12121616
SALTPI91%16161616
TikosGrove91%1616169
PedroPitta92%10141515
TSUNAMI92%15161611
TiluhClash94%16161216
Wilson94%16121612
Tio Uil94%1616816
BRUN0 NEVE$94%16121612
igor Bernardo✩94%16121616
JAJA95%14161616
Gustavo_sttns95%16141616
@iagofariad97%16121616
Milkan97%16161612
157menor97%16161616
la morte97%16161616
madkin97%16161616
Marcos97%16161616
SYNYSTER_DEAD99%16161616
pedro99%15161616
gbr beira99%16161516
brpouso100%16161616
Bielimperador100%16161616
Synyster Dead100%16161616
2>FbrGanGteR100%16161616
Jonathan YT100%16161616
L.GanGsteR100%16161616
Didico100%16161616
Ricardo raf100%16···
MIGUELnowy····
RBeiranowy····
Khalilnowy····

„·”: jeszcze nie w klanie w tamtym czasie. 23 graczy, którzy brali udział, opuściło już klan.