Przejdź do treści
RoyaleTrack
!!Alkoholinhos!

Tracker WK klanu !!Alkoholinhos!

#9UP0PPPC · 50/50 członków · Dni treningowe

Strona klanu

Dzisiejsze bitwy

Trwa trening: dziś nie ma bitew wojennych do śledzenia. Wróć w dni wojny albo zajrzyj do historii obok.

Udział w ostatnich wojnach (8)

Decki zagrane w tygodniu wojny (maksymalnie 16). Najmniej aktywni są na górze.

CzłonekŚredniaOst.-1-2-3
Spone TSV 18600%0···
KegelStein6%1···
ZEPHYR50%8···
can2354%10124·
kekhaft4566%138··
Bandit70%1210158
rambo73%9121213
Jogug73%7121212
Felix75%812128
Moritzzz75%12···
jusa2575%16151413
#QQ_Moriano77%11121212
marlonma80%12161213
BickmacMC80%14121010
mella2.180%12161412
Max207185%15121116
ritzman87%16111616
ЯДVΞИ88%11141412
schinni88%12121612
Sympathie88%12131216
⛩Lord Taufik89%16161612
Erik.moto89%12131616
Marcel89%13121616
nicht du90%14161612
Tommy191%15161616
Christian91%12161616
Bommy91%10161615
︻デ═一91%12111616
kingmax91%16141516
Brate91%16161616
Murmeltier 1492%16161616
Brenno95%15161416
Chuck97%16161616
Steffen2597%16161616
Not Larve97%16121616
Sion paries97%16161216
Nils97%16161616
Timboo98%16161615
José98%16161616
mo99%16161616
nosuperman99%16151616
ismail100%16···
Orcfräse100%16161616
Riccardo100%16161616
ruzgar100%16161616
Maik_FCM65100%16161616
x_i_President100%1616··
Ghulmordok100%16161616
du100%16···
Erturnsnowy····

„·”: jeszcze nie w klanie w tamtym czasie. 34 graczy, którzy brali udział, opuściło już klan.