Przejdź do treści
RoyaleTrack
Argentina

Tracker WK klanu Argentina

#2VR02PV8 · 50/50 członków · Dni treningowe

Strona klanu

Dzisiejsze bitwy

Trwa trening: dziś nie ma bitew wojennych do śledzenia. Wróć w dni wojny albo zajrzyj do historii obok.

Udział w ostatnich wojnach (8)

Decki zagrane w tygodniu wojny (maksymalnie 16). Najmniej aktywni są na górze.

CzłonekŚredniaOst.-1-2-3
frank0%0···
Axellones48%87106
piki62%1211117
Matias72%1271215
:)_:(_20%73%1561216
Choska75%8161616
lero75%5141212
Lauty20hz76%1291110
hernan79%161416
Tiit79%12111316
xd?81%11101216
SGamer™ ∆82%16131216
elmillo2284%16141612
Axel.gabriel88%16111216
carlos88%16161616
David.z89%1571612
capatutti92%16161616
winkel93%16161616
XxBoriisxX94%15···
DiegoRC94%16161616
teo94%15···
El Matatan95%15101616
YONITE95%16121616
kokubarni95%16161614
nicktoo96%16161616
Pela07.96%15161616
HERNARG2296%16161516
Bodoque97%16161612
Waly Killer97%16161616
TheJulian 2.097%16161616
MRQX98%16161616
santi98%16161616
Lautii98%16161614
jp gamer98%16161616
caitho98%16161616
nachi³98%16151615
chiqui99%16161616
iaxu100%16161616
+ H A D E S +100%16161616
Martin100%16161616
uriel262100%16···
AsHunterOo100%16161616
valen100%16161616
Diego100%16161616
morocho100%16161616
Vane100%16161616
ale.ojedanowy····
×Alan×nowy····
waly12vocosnowy····
matiasnowy····

„·”: jeszcze nie w klanie w tamtym czasie. 20 graczy, którzy brali udział, opuściło już klan.