En iyi Vines desteleri, Kasım 2026
Dünyanın ve Fransa'nın en iyi oyuncularının son 7 gündeki 38.097 Efsaneler Yolu maçına göre hesaplandı. Son toplanan maç: 2 dk. önce. Yöntem
Şu an en çok oynanan Vines destesi Dev 3,6 (539 maçta 49,5% kazanma oranı). En çok kazanan ise 76,2% kazanma oranıyla Golem 4,1. Son 7 günde Efsaneler Yolu'nun en iyi oyuncuları tarafından en az 8 kez oynanan 16 Vines destesi var.
Güncelleme: .
- Kopyala
1.Dev 3,6
3,6döngü 9benzer desteler
- Kazanma oranı
- 49,5%
- Kullanım
- 0,71%
- Maç
- 539
- Kopyala
2.Koçbaşı 3,9
3,9döngü 12benzer desteler
- Kazanma oranı
- 51,5%
- Kullanım
- 0,43%
- Maç
- 326
- Kopyala
3.Golem 4,8
4,8döngü 13benzer desteler
- Kazanma oranı
- 41,4%
- Kullanım
- 0,39%
- Maç
- 295
- Kopyala
4.Golem 3,9
3,9döngü 11benzer desteler
- Kazanma oranı
- 46,8%
- Kullanım
- 0,28%
- Maç
- 216
- Kopyala
5.Duvar Yıkıcılar 3,1
3,1döngü 10benzer desteler
- Kazanma oranı
- 44,6%
- Kullanım
- 0,16%
- Maç
- 121
- Kopyala
6.Dev 4,1
4,1döngü 12benzer desteler
- Kazanma oranı
- 58,8%
- Kullanım
- 0,09%
- Maç
- 68
- Kopyala
7.Dev 3,9
3,9döngü 12benzer desteler
- Kazanma oranı
- 64,3%
- Kullanım
- 0,04%
- Maç
- 28
- Kopyala
8.Dev 3,9
3,9döngü 11benzer desteler
- Kazanma oranı
- 32,1%
- Kullanım
- 0,04%
- Maç
- 28
- Kopyala
9.Koçbaşı 4,3
4,3döngü 13benzer desteler
- Kazanma oranı
- 51,9%
- Kullanım
- 0,04%
- Maç
- 27
- Kopyala
10.Dev 3,8
3,8döngü 11benzer desteler
- Kazanma oranı
- 69,6%
- Kullanım
- 0,03%
- Maç
- 23
- Kopyala
11.Golem 4,1
4,1döngü 13benzer desteler
- Kazanma oranı
- 76,2%
- Kullanım
- 0,03%
- Maç
- 21
- Kopyala
12.Golem 4,3
4,3döngü 14benzer desteler
- Kazanma oranı
- 55,0%
- Kullanım
- 0,03%
- Maç
- 20
- Kopyala
13.Golem 4,3
4,3döngü 12benzer desteler
- Kazanma oranı
- 40,0%
- Kullanım
- 0,02%
- Maç
- 15
- Kopyala
14.Golem 4,3
4,3döngü 11benzer desteler
- Kazanma oranı
- 35,7%
- Kullanım
- 0,02%
- Maç
- 14
- Kopyala
15.Dev Goblin 3,8
3,8döngü 11benzer desteler
- Kazanma oranı
- 38,5%
- Kullanım
- 0,02%
- Maç
- 13
- Kopyala
16.P.E.K.K.A 4,5
4,5döngü 13benzer desteler
- Kazanma oranı
- 50,0%
- Kullanım
- 0,01%
- Maç
- 10
Ayrıca bak: Vines istatistikleri ve counter'ları, tier list.