İçeriğe geç
RoyaleTrack
ShadowElites

ShadowElites savaş takibi

#G0VLR2L · 32/50 üye · Antrenman günleri

Klan sayfası

Günün savaşları

Şu an antrenman dönemi: bugün takip edilecek savaş yok. Savaş günlerinde tekrar gel veya yandaki geçmişe bak.

Son 8 savaştaki katılım

Savaş haftası başına oynanan desteler (en fazla 16). En az aktif olanlar en üstte.

ÜyeOrtalamaSon-1-2-3
FelixFighter0%0000
Pax11%0441
Alex13%04··
Kiiray19%3···
Aiperz23%8004
bigdaddyAC25%80··
i am the winner25%44··
Conquer38%66··
33738%7838
Green_monkey1050%4759
Colellaaaa55%714104
RedHeadHoncho56%910119
Arash60%414415
Mango63%812··
diablo64%4111110
jxckyeg74%88138
gosthewaves74%12121211
Ryan_T78%9141015
oh, its Boomer81%12161212
Pikachuman84%14121616
King Hog Rider84%14151015
Ash_Clash87%16121214
BoomBoomZ58187%12161112
GoldMine88%8121616
Arvanitis88%1614168
babycoc88%1615815
daniel469792%16151316
magnaball94%12121616
lord stick97%14161614
Aguiar97%16161616
Kakashi100%16161616
Coach Jenny100%16161616

"·": o sırada henüz klanda değildi. Katılan 13 oyuncu o zamandan beri klandan ayrıldı.