Beste Vuurwerkschutter decks, november 2026
Berekend uit 62.452 Path of Legends-potjes van de beste spelers ter wereld en in Frankrijk, over de laatste 7 dagen. Laatste potje verzameld 30 min. geleden. Methode
Het meest gespeelde Vuurwerkschutter deck op dit moment is Varkensruiter 2,6 (50,7% winrate uit 1.404 potjes). Het deck dat het vaakst wint, is Muurbrekers 3,8 met 67,5% winrate. 26 Vuurwerkschutter decks zijn de laatste 7 dagen minstens 8 keer gespeeld door de beste spelers in Path of Legends.
Bijgewerkt op .
- Kopiëren
1.Varkensruiter 2,6
2,6cycle 7vergelijkbare decks
- Winrate
- 50,7%
- Gebruik
- 1,12%
- Potjes
- 1.404
- Kopiëren
2.Varkensruiter 2,8
2,8cycle 7vergelijkbare decks
- Winrate
- 53,9%
- Gebruik
- 0,97%
- Potjes
- 1.207
- Kopiëren
3.Varkensruiter 4,3
4,3cycle 12vergelijkbare decks
- Winrate
- 54,9%
- Gebruik
- 0,62%
- Potjes
- 773
- Kopiëren
4.Varkensruiter 2,8
2,8cycle 7vergelijkbare decks
- Winrate
- 53,3%
- Gebruik
- 0,18%
- Potjes
- 229
- Kopiëren
5.Muurbrekers 3,5
3,5cycle 10vergelijkbare decks
- Winrate
- 49,4%
- Gebruik
- 0,13%
- Potjes
- 160
- Kopiëren
6.X-boog 3,1
3,1cycle 8vergelijkbare decks
- Winrate
- 52,1%
- Gebruik
- 0,11%
- Potjes
- 142
- Kopiëren
7.Varkensruiter 2,6
2,6cycle 7vergelijkbare decks
- Winrate
- 45,7%
- Gebruik
- 0,06%
- Potjes
- 81
- Kopiëren
8.Koboldenton 3,4
3,4cycle 12vergelijkbare decks
- Winrate
- 47,8%
- Gebruik
- 0,05%
- Potjes
- 67
- Kopiëren
9.Mijnwerker 3,3
3,3cycle 10vergelijkbare decks
- Winrate
- 49,1%
- Gebruik
- 0,05%
- Potjes
- 57
- Kopiëren
10.Muurbrekers 3,8
3,8cycle 10vergelijkbare decks
- Winrate
- 67,5%
- Gebruik
- 0,03%
- Potjes
- 40
- Kopiëren
11.Koninklijke varkens 3,0
3,0cycle 8vergelijkbare decks
- Winrate
- 53,8%
- Gebruik
- 0,03%
- Potjes
- 39
- Kopiëren
12.Koninklijke varkens 3,1
3,1cycle 9vergelijkbare decks
- Winrate
- 20,5%
- Gebruik
- 0,03%
- Potjes
- 39
- Kopiëren
13.Varkensruiter 3,8
3,8cycle 11vergelijkbare decks
- Winrate
- 33,3%
- Gebruik
- 0,03%
- Potjes
- 36
- Kopiëren
14.X-boog 3,3
3,3cycle 7vergelijkbare decks
- Winrate
- 27,6%
- Gebruik
- 0,02%
- Potjes
- 29
- Kopiëren
15.Megamijnwerker 2,8
2,8cycle 7vergelijkbare decks
- Winrate
- 65,0%
- Gebruik
- 0,02%
- Potjes
- 20
- Kopiëren
16.Koboldenton 3,4
3,4cycle 12vergelijkbare decks
- Winrate
- 55,0%
- Gebruik
- 0,02%
- Potjes
- 20
- Kopiëren
17.Varkensruiter 2,6
2,6cycle 7vergelijkbare decks
- Winrate
- 33,3%
- Gebruik
- 0,01%
- Potjes
- 18
- Kopiëren
18.Koninklijke varkens 3,0
3,0cycle 7vergelijkbare decks
- Winrate
- 72,2%
- Gebruik
- 0,01%
- Potjes
- 18
- Kopiëren
19.Varkensruiter 2,8
2,8cycle 7vergelijkbare decks
- Winrate
- 43,8%
- Gebruik
- 0,01%
- Potjes
- 16
- Kopiëren
20.Varkensruiter 3,8
3,8cycle 11vergelijkbare decks
- Winrate
- 53,3%
- Gebruik
- 0,01%
- Potjes
- 15
- Kopiëren
21.Varkensruiter 2,4
2,4cycle 6vergelijkbare decks
- Winrate
- 28,6%
- Gebruik
- 0,01%
- Potjes
- 14
- Kopiëren
22.Varkensruiter 3,1
3,1cycle 7vergelijkbare decks
- Winrate
- 30,8%
- Gebruik
- 0,01%
- Potjes
- 13
- Kopiëren
23.Varkensruiter 3,3
3,3cycle 12vergelijkbare decks
- Winrate
- 22,2%
- Gebruik
- 0,01%
- Potjes
- 9
- Kopiëren
24.Koninklijke reus 3,9
3,9cycle 11vergelijkbare decks
- Winrate
- 33,3%
- Gebruik
- 0,01%
- Potjes
- 9
- Kopiëren
25.Varkensruiter 2,9
2,9cycle 7vergelijkbare decks
- Winrate
- 77,8%
- Gebruik
- 0,01%
- Potjes
- 9
- Kopiëren
26.Varkensruiter 3,0
3,0cycle 9vergelijkbare decks
- Winrate
- 87,5%
- Gebruik
- 0,01%
- Potjes
- 8
Zie ook: stats en counters van Vuurwerkschutter, tier list.