Naar de inhoud
RoyaleTrack
SR/SOSA

CW-tracker van SR/SOSA

#QP2P9LUQ · 46/50 leden · Strijddag

Clanpagina

Gevechten van vandaag

0 van de 46 leden hebben hun 4 decks gespeeld. Wie nog gevechten moet doen, staat bovenaan.

Deelname in de laatste 8 oorlogen

Gespeelde decks per oorlogsweek (maximaal 16). De minst actieven staan bovenaan.

LidGemiddeldLaatst-1-2-3
Carlitos <325%4···
Laloquera30%31084
carlos31%91··
MADELIN47%411··
WILITO47%411··
Edilzzzzzon48%4131015
PUGA52%1212413
Mack' Donald's53%73158
Lightning Dark56%081612
Beneasis57%128812
DANIEL4457%88314
jerry57%88168
Carlos63%164··
gabs63%1212816
ALEXANDER :v64%812138
分割::::70%15141116
rey:)74%1381016
SATANAS74%16131215
亗 S T V N 亗75%1212168
♠卡米洛♣77%15111013
Poeta79%14121216
ABEXDY79%14168·
CRISTIAN81%16161612
Ruso83%14161412
Frann !83%161212·
gaby84%14161616
zeto kaiba85%121699
Ronaldo86%12121616
ZAPHKIEL ☣️91%16121515
F.A.M.E.92%161216·
CHE94%16121515
~®One Içë®~95%16161513
joseGamer129995%16161613
lord wicho 297%16121616
wilder97%16121616
Pedro F.397%12161616
77Dany7798%151616·
Nada Personal98%16161616
EDWIN98%16161516
Daniel...99%16161616
comando100%1616··
isaac100%16161616
Alejanndro_nieuw····
J̶E̶S̶U̶S̶ッnieuw····
THE DESTROYERnieuw····
platinanieuw····

"·": op dat moment nog niet in de clan. 34 spelers die meededen, hebben de clan inmiddels verlaten.