Naar de inhoud
RoyaleTrack
P.B Vegetes

CW-tracker van P.B Vegetes

#PC80GCGV · 48/50 leden · Trainingsdagen

Clanpagina

Gevechten van vandaag

Het is training: vandaag zijn er geen oorlogsgevechten om te volgen. Kom terug tijdens de strijddagen, of bekijk de geschiedenis hiernaast.

Deelname in de laatste 8 oorlogen

Gespeelde decks per oorlogsweek (maximaal 16). De minst actieven staan bovenaan.

LidGemiddeldLaatst-1-2-3
₱₳ⱫɄⱫɄ ™56%161680
Rink266%1616168
Facu83%14161616
OG Lukas™83%121612·
robert84%16121616
ᴀᴛ|ᴘɪᴘᴀ 么86%16161616
KING88%16121616
SamirRoyale88%12161616
nova i bruno xd88%15161316
sir. CarlosS88%16161616
♛REX♛88%12161616
PhuniSh3r88%16161616
°☆《bs/jaley》☆°88%16161616
♜♞GranBronco♞♜⚔90%16161616
Mar91%12161616
Africannus91%16121612
rainyDuck91%16161616
CHIMY⭐⭐⭐91%16161616
Nehu231091%16161616
メғєαʀʟєss91%16161616
bymassi88lm91%16161616
カルマKēvin3K貪欲♧✌️91%16161616
Night Witch91%16161616
⭐PB⭐LORD OGRO.91%16161616
⭐PB⭐ Javi CARP™91%16161616
⭐PB⭐FRANK9191%16161616
Fabio94%16161616
Maestrulli199794%16161616
⭐PB⭐Mel94%16161616
⭐PB MANWEST⭐94%16161616
Ivo95%16161616
Akira95%16161616
[Titoo] ™®95%16161616
jefe96%12161616
PB Jackier96%16161616
mazote96%16161616
**JAIRO**97%16141616
Tulkas97%16161616
MORAN!97%16161616
SergiElo97%16161216
PB FenixRider98%16161616
PB Blas100%16161616
GASTON100%16161616
Juan PTAK100%16161616
JPRegue100%16161616
no-ni-mergas100%16161616
no-ni-mergas4.0100%16161616
MARLONnieuw····

"·": op dat moment nog niet in de clan. 17 spelers die meededen, hebben de clan inmiddels verlaten.