
CW-tracker van Insurgencia
#P288VGRL · 40/50 leden · Strijddag
Gevechten van vandaag
24 van de 40 leden hebben hun 4 decks gespeeld. Wie nog gevechten moet doen, staat bovenaan.
- 0/4Alejandro0/16 wk0
- 0/4La Pachona6/16 wk1.200
- 0/4Madara uchiha7/16 wk1.200
- 0/4neivert8/16 wk1.300
- 0/4Aragorn™8/16 wk1.600
- 0/4Miguel9/16 wk1.300
- 0/4FOXYXD10/16 wk1.500
- 0/4cr712/16 wk1.350
- 0/4Daniel12/16 wk1.850
- 0/4XDFabianYT12/16 wk2.000
- 1/4slpsc10/16 wk1.300
- 3/4MONTFORCE11/16 wk1.600
- 3/4Nassau12/16 wk1.500
- 3/4MANCHI SSJ14/16 wk2.700
- 3/4david_g15/16 wk2.100
- 3/4julis15/16 wk2.850
- 4/4E S P E C T R O4/16 wk550
- 4/4EndlaveOnly8/16 wk1.300
- 4/4edier 59k698/16 wk1.600
- 4/4✿ G' MARI ✿10/16 wk1.500
- 4/4ZØDIAK NR412/16 wk1.750
- 4/4Combatiente12/16 wk1.900
- 4/4J04n0.712/16 wk2.000
- 4/4ROJO12/16 wk2.300
- 4/4jonathan15/16 wk2.150
- 4/4De$troy GH15/16 wk2.300
- 4/4C'tx ☘️15/16 wk2.750
- 4/4stun99101216/16 wk1.900
- 4/4Kaio-sama16/16 wk2.050
- 4/4Kakaroto16/16 wk2.150
- 4/4Atanasio16/16 wk2.200
- 4/4Shelby16/16 wk2.300
- 4/4EDWARgg❤️16/16 wk2.400
- 4/4Anyull16/16 wk2.400
- 4/4CHN丨aep16/16 wk2.700
- 4/4♦ŁΞǤΞŇĐΔŘIØ♦16/16 wk2.850
- 4/4jhontellez!!!16/16 wk2.900
- 4/4AR8916/16 wk3.000
- 4/4Pérez 0916/16 wk3.000
- 4/4vDaniel--x16/16 wk3.200
Deelname in de laatste 8 oorlogen
Gespeelde decks per oorlogsweek (maximaal 16). De minst actieven staan bovenaan.
| Lid | Gemiddeld | Laatst | -1 | -2 | -3 |
|---|---|---|---|---|---|
| cr7 | 44% | 7 | · | · | · |
| FOXYXD | 50% | 4 | 12 | · | · |
| Madara uchiha | 59% | 7 | 6 | 8 | 12 |
| AR89 | 63% | 16 | 4 | · | · |
| J04n0.7 | 63% | 10 | · | · | · |
| julis | 66% | 12 | 9 | · | · |
| vDaniel--x | 69% | 7 | 7 | 13 | 11 |
| MANCHI SSJ | 69% | 11 | · | · | · |
| Alejandro | 69% | 6 | 11 | 16 | · |
| La Pachona | 75% | 10 | 14 | · | · |
| C'tx ☘️ | 76% | 8 | 16 | 16 | 16 |
| Pérez 09 | 77% | 9 | 16 | 8 | 15 |
| XDFabianYT | 77% | 15 | 11 | 10 | 11 |
| ZØDIAK NR4 | 78% | 16 | 12 | 16 | 12 |
| EDWARgg❤️ | 79% | 15 | 7 | 8 | 13 |
| Nassau | 80% | 14 | 9 | 9 | 14 |
| neivert | 80% | 12 | 16 | 14 | 9 |
| jonathan | 89% | 16 | 12 | 12 | 13 |
| Daniel | 90% | 16 | 12 | 15 | 14 |
| slpsc | 91% | 8 | 12 | 16 | 16 |
| Miguel | 92% | 14 | 16 | 12 | 16 |
| jhontellez!!! | 94% | 12 | 16 | 16 | 16 |
| Anyull | 94% | 16 | 16 | 16 | 16 |
| E S P E C T R O | 94% | 16 | 16 | 15 | 16 |
| david_g | 95% | 16 | 16 | 14 | 16 |
| ♦ŁΞǤΞŇĐΔŘIØ♦ | 96% | 12 | 16 | 15 | 16 |
| CHN丨aep | 97% | 16 | 16 | 16 | 16 |
| Kakaroto | 97% | 12 | 16 | 16 | 16 |
| Combatiente | 97% | 16 | 16 | 16 | 13 |
| De$troy GH | 99% | 16 | 16 | 16 | 16 |
| Kaio-sama | 99% | 14 | 16 | 16 | 16 |
| ROJO | 100% | 16 | · | · | · |
| Atanasio | 100% | 16 | 16 | 16 | 16 |
| Shelby | 100% | 16 | 16 | 16 | 16 |
| MONTFORCE | nieuw | · | · | · | · |
| edier 59k69 | nieuw | · | · | · | · |
| Aragorn™ | nieuw | · | · | · | · |
| stun991012 | nieuw | · | · | · | · |
| EndlaveOnly | nieuw | · | · | · | · |
| ✿ G' MARI ✿ | nieuw | · | · | · | · |
"·": op dat moment nog niet in de clan. 77 spelers die meededen, hebben de clan inmiddels verlaten.