Naar de inhoud
RoyaleTrack
IR | Phoenix

CW-tracker van IR | Phoenix

#LVC09CJP · 46/50 leden · Strijddag

Clanpagina

Gevechten van vandaag

36 van de 46 leden hebben hun 4 decks gespeeld. Wie nog gevechten moet doen, staat bovenaan.

Deelname in de laatste 8 oorlogen

Gespeelde decks per oorlogsweek (maximaal 16). De minst actieven staan bovenaan.

LidGemiddeldLaatst-1-2-3
PL Radan0%0···
Daniel44%7···
saleh50%124··
M$T63%128··
leo.ARMAND.BAKI69%161288
moh71%14164·
Guilty_.Angel75%12161612
nova I parham75%168··
BENYAMIN75%1212··
GLADIATor76%128128
Seyed°_°79%15131616
SimonPs80%1313124
☆Z@#R@☆83%6121612
amirhossein85%12161616
VOID86%12161216
Dragon89%1681216
Hasan89%1681616
MERK_K390%16161616
AC._.TAHO91%16161612
IAMMAX93%16161616
Seyed mehdi93%16161516
Mohamad00794%1416··
ArTiN97%16161616
Radvin97%16161616
۹۹97%16161216
@Artielgo98%16161416
Dragon99%16161616
mahboddd99%16161615
Alireza♤99%15161616
kasra100%16161616
(:Mojtaba"100%16161616
David100%1616··
HAMMER88100%16161616
Sub_zero100%16161616
Amirmahdi100%1616··
Ata100%16···
ali agha100%16161616
Radman100%16161616
MANOO100%16161616
mahdiye_bz100%161616·
BEHZADnieuw····
nimanieuw····
ebinieuw····
onlyforyou1373nieuw····
erfanjazini1385nieuw····
newman1373nieuw····

"·": op dat moment nog niet in de clan. 88 spelers die meededen, hebben de clan inmiddels verlaten.