İçeriğe geç
RoyaleTrack
Top Arabası

Top Arabası

Cannon Cart · Destansı Birlik · 5 iksir

Tier
A
Kazanma oranı
51,7%
Kullanım
5,0%
Popülerlik
65.

Top Arabası, Clash Royale'in en iyi oyuncuları arasında 51,7% kazanma oranına ve 5,0% kullanım oranına sahip (en çok oynanan 65. kart, tier A). En kötü eşleşmesi: Deprem. En iyi deste: Goblin Fıçısı 3,9.

Güncelleme: .

En iyi Top Arabası desteleri

Tüm desteler
  1. Minyon sürüsü (evrim)GoblinsteinHavan (evrim)Goblin ÇetesiBarbar VariliAlev TopuTop ArabasıYaşlı Cadı

    Havan 4,0

    4,0döngü 13benzer desteler

    Kopyala
    Kazanma oranı
    52,6%
    Kullanım
    1,73%
    Maç
    1.270
  2. Goblin Fıçısı (evrim)Kara Prens (kahraman)Dev Kar Topu (evrim)PrensesTop ArabasıRoketSerserilerHaydut

    Goblin Fıçısı 3,9

    3,9döngü 11benzer desteler

    Kopyala
    Kazanma oranı
    55,7%
    Kullanım
    0,53%
    Maç
    388
  3. Havan (evrim)GoblinsteinMinyon sürüsü (evrim)Top ArabasıAlev TopuBarbar VariliYaşlı Cadıİskeletler

    Havan 3,8

    3,8döngü 11benzer desteler

    Kopyala
    Kazanma oranı
    52,8%
    Kullanım
    0,42%
    Maç
    309
  4. Havan (evrim)Buz Büyücüsü (kahraman)İskelet Fıçısı (evrim)Top ArabasıAlev TopuGoblin ÇetesiSerserilerBarbar Varili

    Havan 3,6

    3,6döngü 11benzer desteler

    Kopyala
    Kazanma oranı
    55,6%
    Kullanım
    0,37%
    Maç
    275
  5. Minyon sürüsü (evrim)Valkür (kahraman)Havan (evrim)Top ArabasıAlev TopuYaşlı CadıGoblin ÇetesiBarbar Varili

    Havan 3,9

    3,9döngü 13benzer desteler

    Kopyala
    Kazanma oranı
    53,0%
    Kullanım
    0,23%
    Maç
    168
  6. İskelet Fıçısı (evrim)Buz Büyücüsü (kahraman)Havan (evrim)Top ArabasıAlev TopuMinyonlarSerserilerBarbar Varili

    Havan 3,6

    3,6döngü 11benzer desteler

    Kopyala
    Kazanma oranı
    51,0%
    Kullanım
    0,21%
    Maç
    155
  7. Havan (evrim)Valkür (kahraman)Minyon sürüsü (evrim)MadenciOklarGoblin ÇetesiYaşlı CadıTop Arabası

    Havan 3,9

    3,9döngü 13benzer desteler

    Kopyala
    Kazanma oranı
    53,6%
    Kullanım
    0,19%
    Maç
    140
  8. İskelet Fıçısı (evrim)Goblinler (kahraman)Havan (evrim)Top ArabasıAlev TopuMinyonlarSerserilerBarbar Varili

    Havan 3,5

    3,5döngü 10benzer desteler

    Kopyala
    Kazanma oranı
    39,7%
    Kullanım
    0,19%
    Maç
    136

Güncel metada Top Arabası

Son 7 günde Top Arabası, Efsaneler Yolu'nun en iyi oyuncularının destelerinin 5,0% kadarında yer aldı; en çok oynanan kartlar arasında 65. sırada. Bu kartı oynayan desteler maçlarının 51,7% kadarını kazanıyor; bu da ona tier list'imizde tier A yerini kazandırıyor.

Şu an en etkili counter Deprem: Top Arabası desteleri bu karta karşı maçlarının yalnızca 28,5% kadarını kazanıyor.

Top Arabası hakkında sık sorulan sorular

Clash Royale'de Top Arabası kaç iksir?
Top Arabası, 5 iksirlik bir Destansı Birlik kartıdır.
Top Arabası güncel metada ne kadar iyi?
Efsaneler Yolu'nun en iyi oyuncuları arasında Top Arabası içeren desteler maçlarının 51,7% kadarını kazanıyor ve Top Arabası, destelerin 5,0% kadarında yer alıyor (en çok oynanan 65. kart); tier list'te tier A. Son 7 günün verileri, Ekim 2026.
En iyi Top Arabası destesi hangisi?
Goblin Fıçısı 3,9 destesi (Goblin Fıçısı, Kara Prens, Dev Kar Topu, Prenses, Top Arabası, Roket, Serseriler, Haydut), bu hafta en iyi oyuncular tarafından oynanan 388 maçta 55,7% kazanma oranına sahip.
Top Arabası nasıl counter'lanır?
Şu an Top Arabası destelerini en çok kaybettiren kartlar: Deprem (Top Arabası için 28,5% kazanma oranı), Kraliyet Paketi (Top Arabası için 30,9% kazanma oranı), Okçu Kraliçe (Top Arabası için 31,8% kazanma oranı).
Top Arabası hangi kartlarla oynanır?
Top Arabası ile en sık birlikte kullanılan kartlar: Havan, Alev Topu, Barbar Varili, Goblin Çetesi.

Dünyanın ve Fransa'nın en iyi oyuncularının son 7 gündeki 36.755 Efsaneler Yolu maçına göre hesaplandı. Son toplanan maç: 11 dk. önce. Yöntem